خوش‌شانس‌ترین تیم جام حذفی در دربی جنوب

تنها تیم لیگ دویی حاضر در جام حذفی بار دیگر باید مقابل حریف لیگ برتری به میدان برود و آن‌ها کار دشواری برای صعود به جمع ۸ تیم دارند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، خلیج‌فارس ماهشهر تنها تیم لیگ دویی حاضر در جمع ۱۶ تیم برتر جام حذفی فصل جاری فوتبال ایران به شمار می‌رود، تیمی که با شگفتی‌سازی در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی توانست هوادار تهران را از گردونه بازی‌ها کنار بزند و حالا برای ادامه شگفتی‌سازی خود با قرعه دشواری مواجه شوند.

با قرعه‌کشی انجام شده مشخص شد نفت مسجدسلیمان که در مرحله قبلی در ضربات پنالتی شاهین شهرداری بوشهر، حریف لیگ یکی خود را از پیش‌رو برداشته بود باید به مصاف حریف هم‌استانی برود و شاید شاگردان فراز کمالوند در میان تیم‌های حاضر در مرحله یک هشتم نهایی، با بهترین قرعه ممکن مواجه شدند.

هر چند که شگفتی‌سازی شاگردان قنواتی در مرحله گذشته سبب شده تا اهالی فوتبال با دیدگاه متفاوتی به خلیج‌فارس ماهشهر نگاه داشته باشند و تقابل دو تیم جنوبی در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی از اتفاقات جالب‌توجه است.

باید منتظر ماند و دید در پایان این دربی تیم‌های جنوبی، نفت مسجدسلیمان می‌تواند بدون رویارویی با رقبای لیگ برتری در این فصل جام حذفی خود را به جمع ۸ تیم برساند یا خلیج‌فارس ماهشهر در ادامه شگفتی‌سازی خود دومین حریف لیگ برتری‌اش را هم شکست می‌دهد و یک گام دیگر در مسیر بلندپروازی‌های خود بر خواهد داشت.

تگ ها


نفت مسجد سلیمان هوادار تهران فوتبال ایران جام حذفی فوتبال