خوش‌وبش قلعه نوعی با کادرفنی ماشین/ اعتراض تبریزی‌ها به داور بازی

تبریز- دیدار ماشین سازی و گل گهر حاشیه‌های جالب توجهی داشت که می‌توان از آن جمله به خوش و بش قلعه نوعی سرمربی گل گهر با کادرفنی ماشین سازی اشاره کرد....

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم‌های ماشین سازی و گل گهر سیرجان از هفته چهارم لیگ برتر فوتبال امروز دوشنبه از ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه شهید سردار سلیمانی تبریز آغاز شد.

این دیدار در نهایت با برتری تیم گل گهر در تبریز به پایان رسید. احمد زنده روح در دقیقه ۸۲ تنها گل این بازی را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

بازی از دقیقه اول زیر نور آغاز شد و امیر قلعه نویی سرمربی گل گهر با نیمکت نشینان ماشین سازی خوش و بش کرد. بازی به احترام شهید فخری زاده با یک دقیقه سکوت آغاز شد.

وحید بیاتلو با وجود سرمای هوای تبریز با یک کت بارانی در کنار زمین مداوم کار هدایت شاگردانش را انجام می‌دهد.

تراکتوری‌ها قبل از این بازی در ورزشگاه شهید سلیمانی تمرین داشتند و بازیکنان و کادر فنی تراکتور در حال خروج از ورزشگاه خوش و بشی با اعضای دو تیم داشتند.

ابهاماتی در نحوه قضاوت داور وجود داشت که اعتراض ایمان باصفا بازیکن ماشین سازی به این امر اعتراض داشت که منجر به دریافت کارت زرد برای او شد. دمای هوای در استادیوم شهید سلیمانی به منفی دو درجه رسید.

در حاشیه برگزاری این دیدار، سه قطار مسافربری از حوالی ورزشگاه عبور کرد که صدای بوق آنها که شبیه شیپور هواداران تراکتور بود که در نوع خود جالب توجه بود.

در حالی که اکثر دیدارها با ۵ دوربین پخش زنده می‌شود، این مسابقه با ۳ دوربین از طریق شبکه سهند پخش زنده می‌شد. نکته جالب اینکه در دقایق پایانی بازی یکی از دوربین‌های تصویربرداری که در کنار نیمکت داوری قرار داشت، خراب شد و بازی با ۲ دوربین پخش زنده شد.

وقتی صدای هواداران ماشین سازی به صورت ضبط شده در ورزشگاه پخش شد وحید بیاتلو به دلیل تحت فشار رفتن بازیکنان اعتراض کرد.

در واپسین دقایق این دیدار یک صحنه مشکوک به پنالتی در محوطه جریمه گل گهر رخ داد که داور بازی اعتقادی به پنالتی نداشت. این تصمیم اعتراض ماشین سازان را در پی داشت.

تگ ها


ماشین سازی تبریز تیم فوتبال ماشین سازی تیم گل گهر سیرجان