خوش‌گذرانی شبانه دو ستاره سابق شیاطین سرخ+ عکس

رایان گیگز و پل اسکولز دو ستاره پیشین تیم فوتبال منچستریونایتد سه‌شنبه شب در مهمانی Vogue Party در Mayfair حاضر شدند و به خوش‌گذرانی پرداختند....

به گزارش مدال؛ «رایان گیگز» و «پل اسکولز» هفته گذشته پس از مدت‌ها در مستطیل سبز کنار هم به میدان رفتند و در دیدار یادبود «ونسان کمپانی» همبازی شدند. در آن مسابقه که ستارگان زیادی حضور داشتند، اسکولز 44 ساله در یک صحنه یک پاس خارق‌العاده ارسال کرد و با واکنش‌های بسیار جذابی در شبکه‌های مجازی مواجه شد که یکی از آنها از سوی «ریو فردیناند» ستاره پیشین شیاطین سرخ بود.

حال این دو ستاره یک بار دیگر خبرساز شدند؛ شب گذشته در Mayfair مهمانی بسیار مجلل و پر سر و صدایی برگزار شد و از چندین چهره مطرح و شناخته شده میزبانی کرد. «رایان گیگز» سرمربی تیم ملی ولز و «پل اسکولز» هم‌بازی سابق او در باشگاه منچستریونایتد هم از چهره‌های شاخص این مراسم بودند.

البته این خوشگذرانی مورد انتقاد چند تن از هواداران این دو ستاره قرار گرفت چرا که آنها معتقدند بودند که دو فوتبالیست در شبی که رقابت‌های فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا آغاز می‌شود، به جای تماشای فوتبال به مهمانی رفته‌اند!

بیشتر بخوانید:

برادر پل پوگبا باز هم حاشیه ساخت

تگ ها


پل اسکولز رایان گیگز منچستریونایتد شیاطین سرخ مهمانی گیگز اسکولز پارتی فوتبال جهان لیگ برتر فوتبال