خولن لوپتگی: لایق پیروزی و قهرمانی بودیم

خولن لوپتگی، سرمربی سویا مدعی شد تیمش لایق برتری مقابل اینتر و کسب عنوان قهرمانی بوده است....

به گزارش "ورزش سه"، سویا امشب در دیداری دشوار و در شرایطی که ابتدا دروازه اش را مقابل اینتر باز شده دید، ۲-۳ مقابل این تیم به برتری دست یافت و عنوان قهرمانی در لیگ اروپا را از آن خود کرد. خولن لوپتگی که در این دو سال روزهای سختی را سپری کرده و بعد از جدایی از تیم ملی اسپانیا و رئال مادرید به این موفقیت بزرگ رسید، از بازیکنان سویا تشکر کرده و از هواداران این تیم خواست هنگام برپایی جشن قهرمانی پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

خولن لوپتگی گفت: "بازیکنانم فوق العاده هستند و نمایش درخشانی داشتند. من بسیار خوشحالم و ممکن در این بازی شکست بخوریم، اما بازیکنانم موفق به کسب پیروزی در این دیدار دشوار برابر اینتر شدند. همیشه شعار هواداران سویا این است که ما هرگز و تحت هیچ شرایطی تسلیم نمی شویم و بازیکنان امشب این شعار را در زمین مسابقه نیز ثابت کردند.  

ما به شدت و با تمام وجود تلاش کردیم و حالا من از این نتیجه کاملا رضایت دارم. در مقابل مشکلات مقاومت کردیم و این راه حل خوبی برای غلبه بر سختی ها است، من واقعا معتقدم سویا لایق پیروزی در این مسابقه و کسب عنوان قهرمانی بود و این شادی بزرگی برای من و تمام بازیکنان سویا است. این پیروزی را به خوزه آنتونیو ریس و پوئترا و همه سویایی ها تقدیم می کنم. از هواداران می خواهم پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده و با احتیاط جشن قهرمانی بگیرند."

تگ ها


سویا خولن لوپتگی