خون و انتقام؛ رباعی السد علیه رامین و الدحیل

شاگردان ژاوی در فاصله ۱۰ روز دومین برد پُر گل را مقابل الدحیل به دست آوردند و فینالیست جام امیر قطر شدند....

به گزارش "ورزش سه"، در دومین مسابقه مرحله نیمه نهایی فصل ۲۰۲۰ جام امیر قطر، تیم الدحیل که مثل تمام بازی‌های این فصل لیگ ستارگان رامین رضاییان را در ترکیب داشت، از ساعت ۱۸:۳۰ امشب در ورزشگاه خانگی عبدالله بن خلیفه مقابل السد قرار گرفت تا جدال این دو تیم پُرستاره، حریف العربی در فینال را مشخص کند.

هنوز ۱۰ دقیقه از شروع مسابقه نگذشته بود که پاس به عقب بدموقع پدرو کوریا و اشتباه عجیب مشعل برشم، دروازه‌بان جوان السد موجب شد تا توپ به بازیکنان الدحیل و ادمیلسون برسد و این ستاره برزیلی با شوت بغل پای زمینی گل اول یاران رضاییان را به ثمر رساند.

السد در دقیقه ۵۹ روی حرکت تکنیکی و سانتر پای چپ زیبای اکرم عفیف و ضربه سری که بوعلام خوخی بالاتر از رامین رضاییان زد، به گل تساوی مقابل الدحیل دست یافت.

نمایش هجومی شاگردان ژاوی پس از زدن گل مساوی ادامه پیدا کرد و این تیم در دقیقه ۶۴ روی اشتباه خط دفاعی الدحیل و بازهم پاس اکرم عفیف، توسط گیلهرمه گل دوم را با شوت داخل محوطه او به ثمر رساند.

اکرم عفیف که شب فوق‌العاده‌ای پشت سر گذاشته و علاوه بر دادن دو پاس گل، یک خطای مشکوک به اخراج هم در نیمه اول روی او اعلام نشده بود، در دقیقه ۷۷ با توپ‌گیری از رامین رضاییان خلق موقعیت کرد و به بغداد بونجاح پاس داد تا او با یک سرتوپ و شوت محکم السد را به صاحب سومین گل کند.

در دقیقه ۸۸ خلیفه ابوبکر قصد داشت با خروج از محوطه جریمه و دفع توپ خلق موقعیت کند، اما شوت اشتباه و کم‌قدرت گلر الدحیل موجب شد تا گیلهرمه با ضربه سر در میانه زمین رودریگو تاباتا را صاحب توپ کند و این ستاره ۳۹ ساله با چرخش و شوت فنی از فاصله حدودا ۵۰ متری گل چهارم السد را بزند.

الدحیل که در این مسابقه یک گل مردود توسط رضاییان به ثمر رسانده و در دقایق ۲+۹۰ و ۵+۹۰ هم اردواردو رودریگز و علی عفیف را بخاطر کارت قرمز از دست داد، تا در شب شکست سنگین ۴ بر یک برابر شاگردان ژاوی و ناکامی در صعود به فینال امیرکاپ قطر، دو اخراجی هم بدهد.

تیم السد در حالی توانست با نتیجه ۴ بر یک الدحیل را شکست دهد و حریف العربی در فینال جام امیر قطر شود که ۱۰ روز قبل هم در دیدار معوقه هفته سوم لیگ ستارگان موفق شده بود یاران رامین رضاییان را با نتیجه ۳ بر یک در همین استادیوم(عبدالله بن خلیفه) مغلوب کند.

تگ ها


الدحیل رامین رضاییان السد قطر