خویشتن داری خلعتبری مهمتر از پاس گلش بود

محمد رضا خلعتبری در دربی اصفهان جدا از پاس زیبایی که به دانیال اسماعیلی فرد داد و یک بار دیگر نشان داد بازیکن خودخواهی نیست یک کار قشنگ دیگر هم کرد که مهمتر از پاس گل و حرکت زیدانی اش بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در صحنه ای  و بعد از جنب و جوش محمد رضا خلعتبری برای توپ گیری از قاسم حدادی فر کاپیتان ذوب آهن وقتی از زمین برخواست محمد رضا را هل داد و این بازیکن ریز نقش هم نقش بر زمین شد اما هیچ واکنشی از خود نشان نداد. او حتی برنگشت تا به صورت قاسم حدادی فر نگاه کند و تنها این برای او جای سوال بود که چرا کاپیتان آرام ذوب آهن عصبی شده است؟ این شاید به خاطر نتیجه بازی بود و شاید به خاطر فشاری است که قاسم این روزها به خاطر نتایج ذوب آهن تحمل می کند. بدون شک کاپیتان ذوب آهن یکی از آرام ترین و با اخلاق ترین بازیکنان سال های اخیر لیگ برتر بشمار می رود. دقیقا به همین دلیل بود که محمد رضا خلعتبری بعد از بازی گفت اگر قاسم تو گوش او هم بزند جواب نخواهد داد. 

خویشتن داری محمد رضا خلعتبری در این بازی مهمتر از پاس گل زیدانی اش بود و می تواند یک الگوی خوب رفتاری برای جوان ها باشد که در برابر حرکات بازیکن بزرگ تر باید صبور باشند؛ بدون شک اکنون قاسم از عصبانیت خود ناراحت به نظر می رسد. البته گاهی عصبانی شدن حتی از سوی بازیکنان آرام هم طبیعی است. شاید قاسم تصور می کرده هدف محمد رضا مصدومیت او بود در حالی که این سبک بازی خلعتبری است که برای گرفتن توپ تلاش می کند و تفاوتی نمی کند که از اول بازی کند یا دقیقه ۹۰ وارد زمین شود. او در هر تیمی بوده و در هر بازی برای درخشش دنیایی امید داشته است. او با این انگیزه حالا حالاها می تواند فوتبال کند.

بیشتر بخوانید:

خلعتبری: آقای حدادی فر عذر می خواهم!

علی‌محمدی: در سپاهان کسی به بازوبند فکر نمی‌کند

 

 

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان محمدرضا خلعتبری فوتبال ایران سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال