خیابانی سفیر سلامت فدراسیون پزشکی ورزشی شد

جواد خیابانی کارشناس و گزارشگر فوتبال را به عنوان سفیر سلامت این فدراسیون پزشکی ورزشی منصوب شد....

به گزارش مدال و به نقل از "ورزش سه"، سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی طی حکمی جواد خیابانی کارشناس و گزارشگر فوتبال و فعال اجتماعی را به عنوان سفیر سلامت این فدراسیون منصوب کرد.


در حکم مهرزاد خلیلیان خطاب به جواد خیابانی آمده است: « خدمت به ملت بزرگ ایران اسلامی در هر عرصه ای افتخاری بزرگ و شایسته تکریم است، اینک که کشور عزیزمان مثل بسیاری از کشورهای دنیا با بیماری کرونا ویروس دست به گریبان شده، نقش فعالان اجتماعی و عاشقان این مرز و بوم در جهت فرهنگسازی فوق العاده حائز اهمیت است.


در این میان شما همچون عرصه امدادرسانی به مردم زلزله زده غرب کشور، این بار نیز کاملا متواضعانه و داوطلبانه در جهت فرهنگسازی حوزه بهداشت فردی و اجتماعی پیش قدم شدید و لذا به موجب این ابلاغ جنابعالی را به عنوان سفیر سلامت فدراسیون پزشکی ورزشی منصوب می نمایم.


امید است پویش این فدراسیون برای مقابله با کرونا با عنوان"  در خانه می مانیم و ورزش می کنیم" که نقطه آغاز آن با حضرت عالی شکل گرفته است، بتواند در جهت قطع زنجیره انتقال کرونا در جامعه موثر واقع شود.


بدیهی است تمام بخش های این فدراسیون که مرتبط با این پویش هستند ملزم به اهتمام دو چندان برای تحقق کامل اهداف از پیش تعیین شده هستند.


سلامتی و بهروزی ملت بزرگ ایران عزیز را از پروردگار مهربان مسالت دارم.»

بیشتر بخوانید:

برتری نساجی مقابل پارس در تعطیلی کرونایی

تگ ها


جواد خیابانی صدا و سیما شبکه سه