خیال‌تان راحت، دیبالا در یوونتوس ماندنی است

فابیو پاراتیچی مدیر ورزشی یوونتوس می‌گوید مذاکره با دیبالا ستاره آرژانتینی این تیم برای تمدید قراردادش به مراحل پیشرفته رسیده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، با توجه به قهرمانی دوباره یوونتوس در ایتالیا که دیشب قطعی شد به نظر می رسد پائولو دیبالا ستاره آرژانتینی که نگرانی هایی بابت آینده او در این تیم وجود داشت در تورین ماندگار خواهد شد.

فابیو پاراتیچی مدیر ورزشی باشگاه یوونتوس می‌گوید این باشگاه با دیبالا در حال مذاکره بوده و مذاکره برای تمدید قرارداد او در مراحل پیشرفته قرار دارد.

دیبالا در حال حاضر تا پایان سال ۲۰۲۲ با یووه قرارداد دارد. پاراتیچی ضمن تایید مثبت بودن روند مذاکره با دیبالا این پیام را برای هوادران این تیم و رقبا ارسال کرد که ستاره آرژانتینی در تورین ماندگار است.

پاراتیچی در گفتگو با اسکای ایتالیا گفت: " ما با نمایندگان دیبالا زیاد صحبت می کنیم و مذاکرات ما در حال پیشرفت است. با توجه به همه دشواری ها که ناشی از برنامه فشرده بازی ها در هفته های اخیر بوده و تیم باید هر سه روز یکبار بازی کند مذاکرات ما به مراحل پیشرفته رسیده. حتی در این روزها هم مذاکرات ما جریان دارد".

مدیر ورزشی یووه از ساری هم به دلیل قهرمان کردن یوونتوس ستایش کرد و گفت: " ساری در دوران فعالیت حرفه ای خود پیشرفت بسیار قابل توجهی داشته و او واقعاً لیاقت حضور در چنین جایگاهی را دارد. ساری بدون شک یکی از مهره های اصلی یووه در این فصل بوده".

بیشتر بخوانید:

بونوچی: این دشوارترین قهرمانی یوونتوس بود

خلاصه بازی یوونتوس 2 - سمپدوریا 0

 

 

تگ ها


دیبالا فوتبال جهان یوونتوس فوتبال