خیال رئالی ها راحت؛ رونالدو مصدوم نیست

کریس رونالدو، ستاره رئال مادرید، در تمرینات امروز تیمش حضور پیدا کرد تا شایعه مصدومیت او و احتمال غیبتش در دیدار مقابل بارسلونا به کلی منتفی شود ......

 کریس رونالدو، ستاره رئال مادرید، در تمرینات امروز تیمش حضور پیدا کرد تا شایعه مصدومیت او و احتمال غیبتش در دیدار مقابل بارسلونا به کلی منتفی شود.
    [خیال رئالی ها راحت؛ رونالدو مصدوم نیست]

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، رونالدو در پیروزی 2-1 این هفته رئال مقابل اسپورتینگ خیخون، هر دو گل تیمش را به ثمر رساند و کمک کرد تا رئالی ها در پایان این هفته، با فاصله ای 6 امتیازی نسبت به بارسا در صدر جدول جای بگیرند.

 

اما شایعه مصدومیت رونالدو، شیرینی این پیروزی را برای رئالی ها تلخ کرد اما حضور او در تمرینات امروز رئال، ابهام ها در مورد غیبت او در ال کلاسیکو را از بین برد.

 

بعد از تعطیلی تمرینات رئال در روز یکشنبه، او امروز همراه با سایر هم تیمی هایش تمرین کرد و هیچ نشانی از مصدومیت هم نداشت.

 

علاوه بر این، رافائل واران هم بعد از پشت سر گذاشتن آسیب دیدگی از ناحیه قوزک پا، امروز در کنار بازیکنان رئال به تمرین پرداخت.

 

مصدومیت رونالدو از آنجا برای رئالی ها می توانست یک خبر بسیار بد باشد که آنها برای ال کلاسیکو، گرت بیل، تونی کروس و آلوارو موراتا را به دلیل آسیب دیدگی در اختیار ندارند. هرچند کروس و موراتا تمرینات انفرادی شان را از سر گرفتند اما نمی توانند در دیدار شنبه شب در نوکمپ برای کهکشانی ها به میدان بروند.

تگ ها


لالیگا فوتبال