خیبر بیانیه داد؛ مکتب ما اصیل و پاک است

تیم خیبر خرم آباد در هفته های اخیر لیگ یک روند خوبی داشته است. چهار پیروزی این تیم را به یک تیم مدعی در لیگ یک تبدیل کرده است.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، بعد ازاین پیروزی ها خیبر در جام حذفی هم صنعت نفت آبادان را شکست داد. اما در دو هفته اخیر ملوان و صنعت نفت بعد از شکست در برابر خیبر به داوری ها معترض شدند و حتی صحبت هایی مطرح شده که داوری ها به سود این تیم جهت دار است. به همین منظور باشگاه خیبر خرم آباد بیانیه ای صادر کرد که از این قرار است: 

خیبر خرم آباد، تیمی با ریشه و با اصالت که سال ست لرتبارها به عشق آن می ورزند و با این تیم زندگی می کنند. مکتبی اصیل و پاک که اگر واکاوی دقیق تری به چهره های ماندگارش بیاندازیم، خواهیم دید که چه مردان و ستاره های بزرگی در این باشگاه با  ریشه و اصیل نقش ایفا کرده و چه ستاره های بزرگ و جوانمردی به فوتبال ایران معرفی شده اند.

بدون تردید خیبر شناسامه اش بر پایه اصالت و جوانمردی در خطه لرستان و حتی فوتبال ایران زمین بنا شده است، تیمی که قلب میلیون هوادار به عشق آن می تپد. تپش هایی که در دهه ۶۰ و در روزهایی که خیبر برای لرتبارها دلبری می کرد به اوج خود رسیده بود و بعدها به خاطر برخی کج سلیقگی ها به انزوا کشیده شد، اما حالا گویی دوباره مکتب خیبر جان تازه ای گرفته و می خواهد مثل همان سال های دور هنرنمایی کند، خیبر می خواهد برای شادی دل میلیون ها هوادار عاشقش با همان مکتب بازی جوانمردانه اش خاطرات خوش دهه ۶۰ را زنده کند و این اراده و میل به بازگشت را می توان در نتایج اخیر خیبر در مسابقات نیم فصل دوم لیگ دسته اول را مشاهده کرد.

سرلوحه کار خیبر همان فوتبال پاک و بازی جوانمردانه است اما گویا در این مسیر عده ای با ادعاهای واهی و افتراهای نابجا سنگ پراکنی علیه خیبر را کلید زده اند.پس از چند پیروزی پیاپی به ویژه بعد از برتری قاطع مقابل ملوان سنگ پراکنی ها و هجمه های ناعادلانه به اوج رسید، جایی که خیبر با تکیه بر فداکاری بازیکنانش و با درایت کادر فنی اش در انزلی به پیروزی دست یافته بود، مورد تاخت و تازهای ناعادلانه و البته کاملا نادرست قرار گرفت و شاید به خاطر همین هجمه ها بود که اصل داستان و شکست خانگی ملوان در انزلی نادیده گرفته شد!!!!

در سفر به انزلی، خیبر به طرز عجیب و ناعادلانه ای مورد حمله قرار گرفت اما سیاست مدیران و کادر فنی خیبر  به دلیل حساسیت بازی با صنعت نفت آبادان  در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی سیاست سکوت بود و ما به همین دلیل بود که در آستانه دیدار با نفت آبادان مقابل تمامی افتراها و فرافکنی ها سکوت کردیم چرا که دوست نداشتیم قطار در حال حرکت خیبر را به خاطر شیطنت دیگران از ریل خارج کنیم و خوشبختانه همین درایت نتیجه داده و خیبر مقابل نفت آبادان لیگ برتری با صلابت بازی کرد و به پیروزی رسید. پیروزی مقابل نفت آبادان می تواند پاسخ محکم تری علیه حاشیه سازان علیه خیبر باشد، علیه آنهایی که شناختی از مکتب خیبر نداشته و ندارند، آنهایی که نمی دانند در مکتب لرتبارها هرگز فلسفه جوانمردی قربانی نتیجه نمی شود و اگر امروز خیبر همچنان زنده مانده، به خاطر همین ریشه پایمردی و جوانمردی است.

خلاصه کلام اینکه که مسابقات لیگ دسته اول به روزهای حساس و سرنوشت ساز نزدیک می شود؛ رقابت در بالای جدول بسیار حساس تر و‌فشرده تر از قبل شده و کادر مدیریتی و فنی خیبر بیش از هر تیم و باشگاه دیگری علاقمند است تا نگاه ها و تمرکزها از سوی فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ جدی تر از قبل شود تا شاهد فوتبال پاک تری باشیم. در این مسیر خیبر دست تمامی مسوولان و مدیران تصمیم گیر را به گرمی می فشارد تا حقی از هیچ تیمی ضایع نشود.


سخن پایانی به هواداران لرتبار عزیز خیبر؛ ما نفس های گرم تان را بیش از گذشته احساس می کنیم و به عشق همین وابستگی های عاشقانه تان به تیم محبوب تان تا آخرین لحظه و  با غیرت مثال زدنی به راهمان ادامه خواهیم چون این دلبستگی دو طرفه است  و ما امیدواریم با توکل به خداوند بزرگ به زودی در کنار شماها جشن بزرگی را بر پا کنیم.

تگ ها


دسته یک خیبر خرم آباد