خیبر خرم آباد – فجر سپاسی؛ جنگ مدعیان در سایه

امشب و در هفته ی ۲۸ ام لیگ یک شاهد برگزاری بازی های حساسی خواهیم بود که در یکی دیگر از این بازی ها خیبر خرم آباد در خانه میزبان فجر سپاسی خواهد بود...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، خیبر خرم آباد در بازی گذشته با تساوی که در خانه ی استقلال خوزستان داشت که البته نتیجه ی ارزشمندی به حساب می آمد کمی از کورس صعود عقب ماند و هم اکنون با ۴۱ امتیاز تیم هفتم جدول بشمار می آید اما فجر سپاسی ۴۳ امتیازی است و تیم چهارم جدول بشمار می آید و طبیعی است شانس بالاتری برای صعود به لیگ برتر داشته باشد. البته که خیبر با پیروزی در بازی امشب می تواند شرایط را تغییر دهد چرا که کسب ۳ امتیاز این بازی خیبر خرم آباد را ۴۴ امتیازی خواهد کرد و موجب می شود فجر سپاسی ۴۳ امتیازی باقی بماند. 

خیبر خرم آباد و فجر سپاسی هم اکنون در رده های اول و دوم جدول قرار ندارند تا از آنها به  عنوان مدعیان اصلی صعود به لیگ برتر یاد کنیم اما از شانس کافی برای صعود به لیگ برتر برخوردار هستند و از آنها می توان به عنوان مدعیان در سایه یاد کرد. فجر سپاسی در هفته ای که سپری شد تیم چوکا را در شیراز دو بر صفر شکست داد و دوباره سیر صعودی به خود گرفته است و به خوبی می داند برای اینکه از کورس صعود عقب نماند در خرم آباد باید برای بردن بازی کند. با توجه به کثرت مدعیان نتیجه ی مساوی نه برای تیم میزبان می تواند نتیجه ی ایده آلی باشد و نه تیم فجر سپاسی. این نتیجه تنها دیگر مدعیان را خوشحال خواهد کرد. البته که در مجموع و در این فصل از بازی ها هم عملکرد خیبر خرم آباد با عبدالله ویسی قابل دفاع بوده و هم فجر سپاسی با علی اصغر کلانتری. باید به این نکته مهم توجه داشته باشیم که از بین ۸ تیم مدعی تنها دو تیم به لیگ برتر صعود خواهند کرد ودر نهایت ۶ تیمی که شایسته ی صعود به لیگ برتر هستند از رسیدن به این اتفاق بزرگ باز می مانند. برای این تیم ها باید به این نکته اشاره کرد؛ فوتبال ادامه خواهد داشت و در یک چشم بهم زدن فصل جدید از راه خواهد رسید و دوباره تیم های مدعی می توانند تلاش برای صعود را آغاز کنند.

تگ ها


دسته یک لیگ آزادگان فوتبال