خیبر و صعود؛ بماند برای فصل بعد

خیبر اینبار به لیگ یک آمده تا به لیگ برتر صعود کند و باشگاه برای رسیدن به هدف بعد از امتیازاتی که در هفته های ابتدایی از دست داد عبدالله ویسی را به عنوان مربی انتخاب کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، عبدالله ویسی که قهرمانی در لیگ برتر به همراه تیم استقلال خوزستان در کارنامه او دیده می شود و هم چنین در آخرین حضور در لیگ یک شاهین شهرداری بوشهر را لیگ برتری کرد بعد از حضور در تیم خیبر خرم آباد متوجه شد کار سختی را پیش رو دارد و به همین بهانه در تعطیلات زمستانی برخی از مهره های تیمش را تغییر داد و حالا آنها به تیم بهتری تبدیل شده اند بطوریکه در هفته اخیر تیم خوب بادران را در خانه یک بر صفر شکست دادندو این سه امتیاز اندکی وضعیت آنها را در جدول رده بندی بهتر کرد. فاصله ۹ امتیازی با تیم دوم و ۱۳ امتیازی با تیم اول نشان می دهد شرایط برای صعود کمی سخت و شاید هم ناممکن است. به خصوص که کثرت مدعیان در لیگ یک در فصل جاری بیشتر از فصول گذشته است. اما این دلیلی برای نا امیدی و بی انگیزگی در بازی های پیش رو نیست. به اشتباه خیلی از تیم ها موفقیت در لیگ یک را تنها با صعود به لیگ برتر معرفی می کنند در حالی که کسب تجربه برای برنامه ریزی به منظور صعود به لیگ برتر در فصول بعدی خود یک موفقیت است. 

باشگاه خیبر خرم آباد البته در این زمینه منطقی و حرفه ای عمل کرده و قرارداد عبدالله ویسی را برای فصل بعد هم تمدید کرده تا او در آرامش و فراغ بال برای صعود تیم خیبر به لیگ برتر برنامه ریزی کند. صعودی که اگر محقق شود موجب احیای فوتبال در خرم آباد خواهد شد. شهری که از دیرباز ستاره های بزرگی را به فوتبال کشور معرفی کرده است. از مرتضی کرمانی مقدم در گذشته گرفته تا امروز علیرضا بیرانوند و وحید امیری و بدون شک احیای فوتبال خرم آباد موجب خواهد شد تا دوباره از این سرزمین ستاره های جدیدی به فوتبال معرفی شوند. 

عبدالله ویسی در دور دست ها و دور از لیگ برتر یک ماموریت مهم را دنبال می کند؛ هدایت تیم خیبر خرم آباد به لیگ برتر و این ماموریت بدون شک کمتر از بقای پیکان در لیگ برتر نخواهد بود.

تگ ها


دسته یک لیگ آزادگان فوتبال