خیخون 2 - 3 رئال؛ ایسکو فرشته نجات کهکشانی ها

رئال مادرید موفق شد در دیداری مهیج و با درخشش ایسکو، 2-3 خیخون را مغلوب کرده و صدرنشینی خود را تثبیت کند ......

رئال مادرید موفق شد در دیداری مهیج و با درخشش ایسکو، 2-3 خیخون را مغلوب کرده و صدرنشینی خود را تثبیت کند.
به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، رئال مادرید برای تثبیت صدرنشینی خود و حفظ فاصله با بارسلونا، به در خانه خیخون به مصاف این تیم رفت.
بازی با برتری خیخون آغاز شد و این تیم می توانست در دقیقه 8 با همکاری  گومز و کارمونا به گل برسد اما حضور به موقع ناچو مانع این اتفاق شد. در دقیقه 11 و با ارسال دنیلو، وازکز در موقعیت خوبی قرار گرفت اما ضربه سر او راهی به دروازه نیافت.
اما در دقیقه 13 خیخون موفق شد گل اول را به ثمر برساند. با پاس دیدنی آروتی، کوپ در موقعت تک به تک قرار گرفت و با ضربه ای دقیق و فنی، دروازه کاسیا را گشود تا خیخون با یک گل از حریف نامدار خود پیش افتد.
بعد از دریافت گل، کهکشانی ها حملات خود را شدت بخشیدند و در دقیقه 17 دروازه خیخون را باز کردند. ایسکو با حرکتی انفرادی و ضربه ای دقیق به گوشه دروازه موفق شد بازی را به تساوی بکشاند.
دقایقی بعد و با ارسال وازکز، موراتا فرصت خوبی برای گلزنی داشت اما ضربه سر او به بالای دروازه رفت. دقایقی بعد و با حرکت دیدنی خامس و پاس عرضی او، وازکز موقعیت خوبی برای زدن گل دوم داشت اما حضور به موقع مدافعان خیخون مانع این اتفاق شد.
در ادامه نیز علیرغم مالکیت رئال بر توپ و میدان اتفاق خاصی رخ نداد تا نیمه اول با تساوی 1-1 به پایان برسد.
نیمه دوم با برتری مادریدی ها آغاز شد و این تیم می توانست در دقیقه 47 توسط ناچو به گل برسد اما ضربه سر ناچو از یک قدمی دروازه با واکنش فوق العاده کوئلار همراه بود.
اما در دقیقه 50 خیخون به گل رسید. با ارسال یک ضربه ایستگاهی، آروتی موفق شد با ضربه سر زیبا و دور از دستان کاسیا، گل دوم خیخون را به ثمر برساند.
لحظاتی بعد، خامس شانس خود را برای گلزنی از پشت محوطه امتحان کرد اما کوئلار توپ را در آغوش گرفت
اما از شدت حملات رئال کاسته نشد تا این تیم در دقیقه 58 به گل برسد. با ارسال دیدنی دنیلو از راست، موراتا با ضربه سر دقیق موفق شد گل تساوی را به ثمر برساند.
دقایقی بعد و با ارسال خامس از روی ضربه ایستگاهی، دنیلو در آستانه گلزنی بود اما ضربه سر او ره به جایی نبرد.
در دقیقه 71 و روی حرکت انفرادی ایسکو، مارسلو در محوطه صاحب موقعیت شد اما ضربه زمینی او با اختلاف کمی به بیرون رفت. در ادامه، شاگردان زیدان بر جریان بازی مسلط بودند اما دفاع منسجم خیخون اجازه خلق موقعیت را به آنها نداد.
در دقیقه 88 و با ارسال مارسلو، ماریانو موقعیت خوبی برای گلزنی داشت و توپ به دست مدافعان خیخون برخورد کرد اما علیرغم اعتراض فراوان بازیکنان رئال، داور اعتقادی به پنالتی نداشت.
اما در دقیقه 89 ایسکو باز هم ناجی رئال شد. ستاره اسپانیایی رئال پشت محوطه صاحب موقعیت شد و با ضربه ای زمینی و دقیق، گل سوم قوهای سپید را به ثمر رساند. در ادامه نیز اتفاق خاصی رخ نداد تا رئال در نهایت با نتیجه 2-3 خیخون را مغلوب کند.

تگ ها


لالیگا فوتبال