خیرخواه: تیم جوانی را راهی جاکارتا کرده ایم

سرمربی تیم ملی ژیمناستیک گفت: با صعود به جمع هشت تیم برتر مسابقات ژیمناستیک بازیهای آسیایی از عملکرد تک تک اعضای تیم رضایت دارم ......

سرمربی تیم ملی ژیمناستیک گفت: با صعود به جمع هشت تیم برتر مسابقات ژیمناستیک بازیهای آسیایی از عملکرد تک تک اعضای تیم رضایت دارم.
 رضا خیرخواه سرمربی تیم ملی ژیمناستیک پس از فینالیست شدن و صعود به جمع هشت تیم پایانی بازیهای آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا اظهار داشت: کاری که به بچه ها محول کردم، به خوبی در مسابقات تیمی انجام دادند. تیم جوانی را راهی جاکارتا کرده ایم و در مرحله مقدماتی و تیمی با ژیمناست های ۱۸ و ۱۹ ساله مسابقه دادیم. جوانانی که اولین حضورشان را در بازیهای آسیایی تجربه می کنند.با صعود به جمع هشت تیم برتر مسابقات ژیمناستیک بازیهای آسیایی از عملکرد تک تک اعضای تیم رضایت دارم.
وی با اشاره به تیم چهار نفره کشورمان اضافه کرد: تیم ما چهارنفره است و همین مورد به تیم ایران استرس وارد می کند.اگر تیم مان پنج نفره بود استرس مان کمتر می شد زیرا در تیم چهار نفره احتمال دارد یکی از نفرات آسیب ببیند و شرایط کار دشوار شود.با این حال با همین جوانان باآتیه فینالیست شدیم و آقای کیخا هم به فینال خرک با حلقه راه یافت.به کیخا تبریک می گویم و انشاالله روی سکو خواهیم رفت.
خیرخواه در خاتمه افزود:دلم روشن است که این دوره مدال می گیریم و از سد مقابل مان برای رسیدن به مدال عبور می کنیم.لازم است از زحمات تک تک مربیان شهرستانی تشکر نمایم.ما مدیون زحمات مربیان شهرستانی هستیم .همین طور از حمایت فدراسیون ژیمناستیک تشکر می کنم.من فقط در مسابقات بچه ها را از نظر فنی هدایت کردم.

تگ ها


بازی‌های آسیایی 2018 ژیمناستیک هنری