خیز آوالان کامیاران برای حضور در لیگ دسته دوم فوتبال

سنندج- تیم فوتبال آوالان کامیاران تمرینات خود را برای حضور در لیگ دسته دوم فوتبال کشور شروع کرد....

به گزارش خبرنگار مهر، آوالان کامیاران تنها نماینده استان کردستان در لیگ دسته دوم فوتبال کشور فصل گذشته در این رقابت‌ها با کسب ۳۳ امتیاز در مکان نهم جدول چهارده تیمی قرار گرفت.

آوالان فصل گذشته دو نیم فصل متفاوت را تجربه کرد، این تیم در نیم فصل اول نتایج قابل قبولی را به دست آورد و حتی خود را به عنوان یکی از مدعیان صعود به لیگ یک نشان داد، اما در نیم فصل دوم لیگ به دلیل مشکلات مالی نتوانست نتایج نیم فصل اول را تکرار کند و در نهایت با کسب عنوان نهم به کار خود پایان داد.

رقابت‌های لیگ دسته دوم در سال جاری قرار است از سوم آذر ماه شروع شود، با انصراف مالک و اسپانسر سال گذشته آوالان، این تیم با مدیریت، کادر فنی و بازیکنان جدید از نهم آبان ماه تمرینات خود را در استادیوم آزادی کامیاران آغاز کرد.

بعد از انصراف مدیرعامل قبلی، مسعود مرادی به‌عنوان مدیرعامل آوالان کامیاران انتخاب شد که او هم رمضان منبری را به عنوان سرپرست و فریدون فاتحی را به‌عنوان سرمربی جدید این تیم منصوب کرد.

طرفداران این تیم امیدوارند که تنها نماینده کردستان در فصل جاری لیگ دسته دوم فوتبال که قرار است سوم آذر ماه شروع شود، با حمایت مسئولین استانی و شهرستانی بدون دغدغه مالی در این رقابت‌ها حضور پیدا کند و بتواند جواز حضور در لیگ دسته یک فوتبال کشور را کسب کند.

تگ ها


فوتبال ورزش کامیاران