خیز بلند بارسلونا برای شکار ستاره اینتر

بارسلونا اقدامات خود را برای به خدمت گرفتن لائوتارو مارتینز ستاره آرژانتینی اینتر آغاز کرده است...

به گزارش مدال، اینتر در فصل جاری و زیر نظر آنتونیو کونته نتایج درخشانی گرفته و در صدر جدول سری آ قرار دارد که بی‌شک یکی از دلایل اصلی این روند درخشش و گلزنی‌های متوالی لائوتارو مارتینز، مهاجم 22 ساله نراتزوری است.

نشریه توتو اسپورت امروز در گزارشی مدعی شد احتمال دارد مذاکرات بین مدیر برنامه این بازیکن و باشگاه بارسلونا برای انتقال لائوتارو مارتینز به نوکمپ در هفته جاری انجام شود. مدیر برنامه مارتینز این هفته به میلان سفر کرده و قصد دارد بعد از تماشای بازی با رم، دیدار حساس این هفته اینتر در لیگ قهرمانان مقابل بارسلونا را نیز از نزدیک ببیند.

اما به نظر می‌رسد تماشای این دو دیدار، تنها دلیل سفر مدیر برنامه لائوتارو مارتینز به شهر میلان نبوده و قرار است در مورد آینده این بازیکن نیز مذاکراتی انجام شود. اینتر خواهان حفظ مهاجم گلزن خود است، اما برای تمدید عجله‌ای ندارند و در پایان سال برای تمدید احتمالی قرارداد، مذاکرات جدی خود را آغاز خواهند کرد. اما بارسلونا که علاقمند به خرید لائوتارو است، ممکن است همین هفته و در خلال سفر مدیران خود به شهر میلان برای دیدار مقابل اینتر با مدیر برنامه مهاجم آرژانتینی وارد مذاکره شده و احتمال انتقال این بازیکن به نوکمپ را مورد بررسی قرار دهند.

اخبار مرتبط:

اعلام آمادگی سرمربی لایپزیگ برای هدایت بارسلونا

تگ ها


اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات فوتبال جهان ستاره آرژانتینی لوتارو مارتینس اینتر میلان بارسلونا لالیگا سری آ فوتبال