خیز جدید بارسلونا برای جذب جانشین سوارز

به نظر می رسد اینتر جدایی لائوتارو مارتینز را پذیرفته و به دنبال یافتن جانشین برای این بازیکن است....

به گزارش "ورزش سه"، علیرغم اخبار و شایعات اخیر در مورد جدایی لیونل مسی، باشگاه بارسلونا در حال بستن تیم مورد نظر رونالدو کومان برای فصل بعد است و لائوتارو مارتینز در صدر فهرست خرید این سرمربی قرار دارد. دور جدید مذاکرات بارسلونا با اینتر برای خرید لائوتارو مارتینز آغاز شده و باشگاه اسپانیایی مصمم تر از قبل برای انتقال این مهاجم ۲۲ ساله وارد عمل شده است.

رونالد کومان، سرمربی بلوگرانا به شدت خواهان ورود این بازیکن به نوکمپ است و مدیران بارسلونا نیز قصد ندارند اولین خواسته های او را رد کنند. رونالد کومان به لوییس سوارز اعلام کرده فصل بعد دیگر جایی در ترکیب بارسلونا ندارد و این یعنی بلوگرانا قطعا یک مهاجم جدید جذب می کند که هدف اول آنها لائوتارو مارتینز است.

طبق ادعای نشریه اسپورت، بارسلونا این بار رقم ۶۵ میلیون یورو را به اضافه انتقال بازیکنانی چون جونیور فیرپو و یوردی آلبا به اینتر پیشنهاد داده و باشگاه ایتالیایی رقم ۸۰ میلیون برای فروش لائوتارو مارتینز می خواهد. اما با توجه به علاقه خود این بازیکن به جدایی حالا شانس رفتن مهاجم آرژانتینی به نوکمپ افزایش یافته است. به نظر مدیران اینتر نیز پذیرفته اند شانس جدایی لائوتارو مارتینز بالاست و از همین حالا برای  یافتن جانشین ان اقدام کرده اند.

تگ ها


لائوتارو مارتینز اینتر میلان لوئیس سوارز بارسلونا