خیز حاج صفی برای رکورد در بازی های ملی

حاج صفی با توجه به سن و سال خود می تواند سال ها در ترکیب تیم ملی حضور داشته باشد و از این رو رکورد تعداد بازی های ملی در بین فوتبالیست های ایرانی را در اختیار خودش بگیرد ......

حاج صفی با توجه به سن و سال خود می تواند سال ها در ترکیب تیم ملی حضور داشته باشد و از این رو رکورد تعداد بازی های ملی در بین فوتبالیست های ایرانی را در اختیار خودش بگیرد.

به گزارش خبرنگار مدال، در آمار بازی های ملی، نکونام، دایی، کریمی و سید جلال، مهدوی کیا و تیموریان رکورددار بیشترین تعداد بازی برای تیم ملی هستند و احتمال اینکه احسان حاج صفی نیز بتواند به این لیست بپیوندد، بسیار است. در حال حاضر احسان حاج صفی، عابدزاده، باقری، استیلی و کعبی را پشت سر گذاشته است. عابدزاده ۷۹ ، کعبی ۸۴، استیلی ۸۲ بازی ملی دارند. نکته جالب این است که مسعود شجاعی با ۸ بازی ملی دیگر می تواند از حمید استیلی سبقت بگیرد. کریم باقری نیز می توانست رکورددار باشد اما خیلی زود خداحافظی کرد. جواد نکونام ۱۵۱، علی دایی ۱۴۹، علی کریمی ۱۲۷، سید جلال حسینی ۱۱۶، مهدی مهدوی کیا ۱۱۰ و آندرانیک تیموریان ۱۰۱ بازی ملی را در کارنامه خود دارند. حال باید دید که حاج صفی می تواند رکورددار تعداد بازی ملی شود یا خیر چرا که وی ۲۸ ساله می باشد و هنوز فرصت زیادی برای بازی کردن در ترکیب تیم ملی دارد.

تگ ها


احسان حاج‌صفی ایران فوتبال