خیز دوباره بارسلونا برای انتقال پل پوگبا

بارسلونا دوباره به جذب پوگبا علاقه‌مند شده است...

ستاره فرانسوی منچستریونایتد، بار دیگر مورد توجه باشگاه بارسلونا نیز قرار گرفته است.

به گزارش مدال، نشریه ایتالیایی توتواسپورت مدعی شد بارسلونا نیز به جمع علاقمندان خرید پل پوگبا پیوسته و حاضر است برای جذب این هافبک 26 ساله تا 130 میلیون پوند نیز هزینه کند. همچنین ممکن است ایوان راکیتیچ، هافبک کروات بارسا نیز به عنوان بخشی از قرارداد انتقال پوگبا راهی اولدترافورد شود.

البته بارسا برای جذب پوگبا کار آسانی ندارد زیرا رئال مادرید نیز مدت‌هاست در تلاش برای فراهم کردن مقدمات هافبک یونایتد است و خود پوگبا زیر ابراز علاقه کرده زیر نظر زین‌الدین زیدان، سرمربی فرانسوی کهکشانی ها بازی کند.

همچنین یوونتوس، باشگاهی که پوگبا را به اوج رساند نیز یکی دیگر از مشتریان او محسوب می‌شود و احتمالا یکی از این سه تیم در تابستان قادر خواهند بود هافبک یونایتد را جذب کند. بعد از جذب فرنکی دی یونگ و احتمال فراوان انتقال ماتایس دی لیخت و آنتوان گریزمان در هفته های آتی، بارسلونا در تلاش برای اضافه کردن یک نام بزرگ برای تقویت خط میانی خود است و پوگبا می‌تواند گزینه مناسبی در این زمینه باشد.

تگ ها


نقل و انتقالات نقل و انتقالات بارسلونا ستاره فرانسوی پل پوگبا بارسلونا رئال مادرید منچستر یونایتد لالیگا لیگ برتر فوتبال