خیز دوباره بارسلونا برای جذب لائوتارو مارتینز

بارسلونا قصد دارد یک بار دیگر برای به خدمت گرفتن مهاجم آرژانتینی اینتر اقدام کند....

به گزارش "ورزش سه"، بارسا پس از جدایی لوئیس سوارز در تابستان یک مهاجم شماره ۹ تخصصی ندارد و این نقطه ضعف را با تمام وجود حس کرده است. سوارز این روزها در اتلتیکو خوش می درخشد و توانسته ۱۹ گل به ثمر برساند و یکی از عوامل صدرنشینی اتلتیکو در لالیگا محسوب می شود.

خوان لاپورتا رئیس جدید بارسا قصد دارد تابستان پیش رو با جذب یک مهاجم بزرگ، مشکل بارسا در خط حمله را برطرف کند و برای این مهم، ارلینگ هالند گزینه شماره یک محسوب می شود اما جدب ستاره نروژی دورتموند کار بسیار دشواری خواهد بود.

هم رقم انتقال بالاست و هم تیم هایی چون رئال، یونایتد و حتی سیتی رقبای بارسا در راه جذب هالند محسوب می شوند.

امروز شبکه رادیویی راک ۱ کاتالونیا گزارش داد که لائوتارو مارتینز ستاره اینتر بار دیگر در فهرست خرید بارسا قرار گرفته و روی جذب او به صورت جدی فکر می شود. علاقه بارسا به لائوتارو یک اتفاق جدید نیست و از سال گذشته شایعاتی مبنی بر انتقال او به نوکمپ به گوش می رسید اما پاندمی کرونا و ویرانی اقتصادی بارسا همه چیز را منتفی کرد.

لائوتارو که گفته می شد بر سر تمدید قرارداد با اینتر به توافق رسیده، هنوز این قضیه را رسمیت نبخشیده و بارسا با علم به این موضوع، قصد دارد تلاشی مجدد برای جذب او را شروع کند. مشکل بارسا در این راه همان مشکل سال گذشته است اما این بار اینتر به دلیل نیاز مالی شاید رقم مورد تقاضای قبلی خود که ۱۱۱ میلیون یورو بود را کاهش دهد. طبق این گزارش، ممکن است بارسا یکی دو بازیکن خود را نیز به اینتر پیشنهاد بدهد.

ستاره آرژانتینی فصل جاری در ۳۷ بازی ۱۶ گل برای اینتر زده و ۸ پاس گل داده است.

تگ ها


اینتر میلان لائوتارو مارتینز فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال