خیز دوباره رئال مادرید برای شکار مائورو ایکاردی

کهکشانی‌ها قصد دارند دوباره برای انتقال ایکاردی تلاش کنند...

کهکشانی‌ها قصد دارند دوباره برای انتقال ایکاردی تلاش کنند

رئال مادرید می‌خواهد ایکاردی را با قیمتی زیر 100 میلیون یورو به خدمت بگیرد.

به گزارش مدال، رئال مادرید که به دلایل انضباطی مائورو ایکاردی را از لیست علاقه مندی هایش خط زده بود، دوباره برای خرید این مهاجم آرژانتینی وسوسه شده است.

به نقل از مارکا، با توجه به مشکلات پیش آمده بین ایکاردی و اینتر، مسئولان رئال مادرید قصد دارند بیشترین سود را از این شکاف ببرند. مشکلات او از تمدید قراردادش با اینتر شروع شد تا گرفتن بازوبند کاپیتانی از ایکاردی  ادامه یافت. این مهاجم آرژانتینی به تمدید قرارداد با این باشگاه نزدیک شده بود و مسئولان اینتر قصد داشتند بند آزادسازی او را از 110 میلیون به 200 میلیون یورو برسانند یا کلا حذف کنند. 

تیم های یوونتوس، پاری سن ژرمن، منچستریونایتد دیگر رقیبان رئال مادرید در راه جذب ایکاردی هستند. لازم به ذکر است مائورو ایکاردی یکبار پیشنهاد یوونتوس را رد کرده است. آن ها قصد داشتند ایکاردی را با 50 میلیون یورو + گونزالو ایگواین به تورین ببرند که با جواب رد ایکاردی مواجه شدند. مهاجم آرژانتینی علاوه بر مشکل با مسئولان اینتر، در رختکن تیم نیز رابطه خوبی با بازیکنان ندارد و این عامل، جدایی او از این باشگاه ایتالیایی را قوت می بخشد.

طبق شایعات به نظر می رسد در نقل و انتقالات تابستانی رئال مادرید قصد خرید مهاجم داشته باشد و حالا مشکلات ایکاردی با اینتر باعث شده تا مسئولان کهکشانی ها وسوسه شوند. آن ها قصد دارند ایکاردی را با قراردادی زیر 100 میلیون یورو به مادرید بیاورند.