خیز رئال مادرید برای پرواز؛ نقش غیر قابل انکار پینتوس

بازیکنان رئال اعتقاد دارند که مربی بدنساز این تیم نقش مهمی در بهبود عملکرد تیم داشته است...

بازیکنان رئال اعتقاد دارند که مربی بدنساز این تیم نقش مهمی در بهبود عملکرد تیم داشته است

پینتوس، کلید رفع نتایج بد کهکشانی از نظر بازیکنان این تیم است.
به گزارش خبرنگار مدال به نقل از آ اس، بازیکنان رئال مادرید در ماه دسامبر از سران باشگاه درخواست کردند که آرامش داشته باشند و اذعان داشتند که بازگشت پینتوس می‌تواند کلید رفع نتایج بد تیم شود و همه چیز تغییر خواهد کرد.
عوامل بسیاری برای بهبود روند رئال در چند بازی اخير وجود دارد اما بازيكنان این تیم نقش پينتوس را از بقيه عوامل جدا می‌دانند و معتقدند که اصلی‌ترین عامل در عملکرد رو به بهبود تیم به نام بدنساز کهکشانی‌ها باید ثبت شود.
پينتوس بدنساز ايتاليايی كه سال ٢٠١۶ با پيشنهاد زیدان به رئال آمد و اهميتی كه با لوپتگی از دست داده بود را در لین روزها دوباره بدست آورده است. بازيكنان هميشه از وی حمايت كردند و زمان اين را ثابت كرد که حمایت از او بی‌دلیل نبوده است.
در ماه دسامبر زماني كه رئال نتايج بد و فرم ضعيفی داشت، بازيكنان بزرگ رختكن از مسئولان خواستند که آرامش داشته باشند. آنها گفتند: "ما در فوريه پرواز مي‌كنيم و رو به سمت جلو حرکت خواهیم کرد و به جایگاه بالا مي‌رسيم".
در شرایطی که تيم با لوپتگي به رتبه خيلي ضعيفي رسيده بود و عدم آمادگی بازيكنان باعث مصدوميتشان شد، حالا مثل اينكه حرف‌های زده شده در رختكن تحقق يافته و تیم به آرامشی که بازیکنان از آن حرف می‌زدند رسیده و نتایج بعضا خوبی نیز بدست آمده است.
خيلي‌ها در تيم مي‌گفتند که اُسكار كارو يكي از اصلي‌ترين دلايل فرم بد رئال بود ، لوپتگي او را به عنوان بدنساز به رئال آورد و پينتوس را رها كرد. كارو هيچوقت حس رختكن را درك نمي‌كرد و روش‌های او براي خودش نیز قابل درك نبود و بازیکنان از کار کردن با او رضایت نداشتند.
وضعیت بد رئال باعث شد از ٢٨ آگوست در ١١ بازي كه تیم عقب بود نتوانند كامبك بزنند، اما مقابل خيرونا، بتيس و سويا پيروزي را در دقايق آخر به دلیل فرم خوب بدني بدست آوردند و همانطور كه بازيكنان در رختكن می‌گفتند، تيم الان در حال پرواز است و به دست آوردن این روزها تصادفی نيست و یکی از اصلی‌ترین دلایل این پیشرفت حضور بدنساز ماهر در جمع آن‌ها است.