قرارداد مسی دائمی می شود؟!

باشگاه بارسلونا قصد دارد مسی را تا پایان دوران فوتبالش در این تیم حفظ کند....

باشگاه بارسلونا قصد دارد مسی را تا پایان دوران فوتبالش در این تیم حفظ کند.

رئیس باشگاه بارسا می خواهد با یک پیشنهاد بزرگ به ستاره آرژانتینی تیمش، قرارداد او را برای همیشه تمدید کند و مسی را در جمع آبی و اناری ها ماندگار کند.

به گزارش مدال، جوزپ ماریا بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا می‌گوید این باشگاه قصد دارد قرارداد جدیدی به ستاره بزرگ این تیم لیونل مسی پیشنهاد دهد و هدفش این است که مسی را تا پایان دوران فوتبالش در بارسا ماندگار کند.
مسی در سال 2017 قرارداد جدیدی با بارسلونا امضا کرد که در سال 2021 پایان می یابد.
بارتومئو در گفتگو با ESPN درباره تمدید قرارداد مسی و حفظ او در برنابئو گفت:" ما می‌خواهیم مسی دوران فوتبالی طولانی‌ای داشته باشد تا ما هم به لذت بردن از فوتبال ناب او ادامه بدهیم. لیونل فوتبالیستی است که همه مرزها را در هم می‌شکند. همه او را تحسین می‌کنند و به هر استادیومی که می‌رود حتی تماشاچیان حریف تشویقش می‌کنند".
رئیس باشگاه بارسلونا در ادامه گفت:" ما می‌خواهیم قرارداد مسی را تمدید کنیم. ایده اصلی ما این است. او هنوز جوان است و این را در عملکردش می‌توان دید. از قرارداد فعلی مسی با  ما دو سال دیگر باقی مانده. مسی همیشه در حال بهتر شدن و نوآوری کردن است. به اعتقاد من  مسی سالهای فوتبالی زیادی در پیش دارد. ما در ماه‌های آینده با او صحبت خواهیم کرد تا کاری کنیم که مسی سالهای سال در بارسلونا بماند".
بارتومئو تاکید کرد: "مسی فوتبالیستی تک‌باشگاه است. اهمیت او برای بارسا فراتر از درخشش او در زمین فوتبال است. رابطه مسی و بارسلونا تا ابد پایدار خواهد ماند. همانطور که پله همیشه سانتوسی ماند، ما می‌خواهیم مسی هم تا ابد بارسایی باشد. چه وقتی برای ما بازی می‌کند و چه وقتی که بازنشسته می‌شود و دیگر در زمین حضور ندارد."