داداش‌ زاده: در گفتگو با مدال: تیم فوتبال امید ایران نفرین شده است

بهزاد داداش زاده ضمن اشاره به ناکامی تیم فوتبال امید ایران از صعود به المپیک ۲۰۲۰ توکیو به مدال گفت: توان تیم امید در همین حد بود....

پیشکسوت فوتبال ایران گفت:بضاعت فوتبال ایران را دیدیم و نباید فکر کنیم که همه را می توانستیم شکست دهیم. البته نباید منکر حریفان خود در این مرحله شویم. به نظرم گروه خیلی سختی داشتیم و این از روی بدشانسی بود که نتوانستیم به مراحل بعدی برسیم.

کارشناس فوتبال ایران افزود: اکنون تنها می توانیم درباره شایدها صحبت کنیم. اگر برخی توپ ها گل می شد قطعاً می توانستیم شانس صعود خود را همچنان حفظ کنیم.

وی ادامه داد: شاید خیلی ها از این حرف من خرده بگیرند اما واقعیت را می خواهم درباره تیم امید بگویم. این تیم نفرین شده است. خیلی ها دوست نداشتند استیلی به عنوان سرمربی تیم ما را به المپیک برساند. شروع کار او در تیم امید با حاشیه همراه بود و همین موضوع روی مشکلات بعدی تاثیر داشت.

داداش زاده درباره انتخاب حمید استیلی به عنوان سرمربی تیم امید یادآور شد: اگر او می خواست سرمربی تیم شود از همان ابتدا می آمد و کار را دست می گرفت اما استیلی از روی ناچاری پذیرفت که سرمربی تیم شود.

وی افزود: شاید کمتر کسی بداند اما کادر‌فنی تیم امید هیچ پولی تا حالا نگرفته است. آنها رایگان کار کردند و بی انصافی است که مشکلات مدیریتی را نادیده بگیریم و همه چیز را تقصیر سرمربی تیم امید بیندازیم. قطعاً بیشترین فشار را هم اکنون حمید استیلی تحمل می کند و نباید در چنین وضعیتی مقصر دانست.

بیشتر بخوانید:

مروری بر نیم قرن بیم و امید؛...تیمی که به حذف شدنش عادت کرده ایم/ویدیو

تگ ها


بهزاد داداش زاده تیم ملی امید ایران انتخابی المپیک 2020 توکیو ایران فوتبال