داداش‌زاده: شهامت علی کریمی قابل ستایش است

بهزاد داداشزاده با تمجید از عملکرد علی کریمی از بعد فنی و اخلاقی در سپیدرود از هواداران این تیم درخواست حمایت بیشتر برای دستیابی به نتایج مدنظر را کرد ......

بهزاد داداش‌زاده با تمجید از عملکرد علی کریمی از بعد فنی و اخلاقی در سپیدرود از هواداران این تیم درخواست حمایت بیشتر برای دستیابی به نتایج مدنظر را کرد.

بهزاد داداش‌زاده، هافبک گیلانی سابق پرسپولیس در خصوص شرایط سپیدرود گفت: به عنوان یک گیلانی افتخار می‌کنم که بعد از سال ها یک مربی مقتدر هدایت سپیدرود را به عهده گرفت. به آقای تن زاده بابت این انتخاب تبریک بگویم.

وی در واکنش به اتفاقات حاشیه‌ای علی کریمی در نشست خبری بعد از بازی مقابل استقلال خوزستان گفت: این اتفاقات طبیعی است و کریمی هم مربی است که با مشکلاتی که در تنهایی با آنها برخورد کرده، متاسفانه این تیم مدیر ندارد و بعضی ها از نتیجه‌گیری خوشحال نیستند. در رشت هر کسی اعتبار خودش را دارد و متاسفانه عرصه را برای برخی آقایان باز گذاشتیم که اشتباه کردیم و برای دیگران مشکل می‌تراشند که خودشان تیم بگیرند و متاسفانه باید بگویم با شیرینی و دسته گل به هیئت فوتبال و اداره ورزش می‌روند تا تیم بگیرند.

داداش‌زاده با تمجید از علی کریمی گفت: ما باید از وجود علی کریمی استفاده ببریم. علی کریمی می خواهد حق خودش را بگیرد. او دارد به خاطر مردم حرص می‌خورد.  تماشاگر احساسی و بطری پرتاب می‌کند باشگاه باید 40 میلیون تومان جریمه شود؟ تماشاگر عاشق است و آنها روی سکوها مربی هستند. کریمی با اقتدار حرف دلش را زد. علی دایی و محمد مایلی کهن از گذشته اینطور بودند و باید اینگونه سرمربیان باشند تا همراه شویم و از فوتبال و البته از سپیدرود حمایت کنیم. از آقای تن‌زاده خواهش دارم که گول حیله گر‌ها را نخورند و برای حمایت از سپیدرود از تمام توانشان بگذارند.

پیشکسوت پرسپولیس با اشاره به عملکرد پرسپولیس در این فصل به همراه برانکو ایوانکوویچ گفت: پرسپولیس فراتر از فوتبال ایران بازی می‌کند و از نظر من خروج مهدی طارمی به نفع پرسپولیس شد و باعث احیای منشا و علیپور شد. پرسپولیس الان چیزی برای قهرمانی کم ندارد.

داداش‌زاده اما مدعی است برنامه ریکاوری تیم ملی و کی‌روش به سود بازیکنان شهرستانی نیست و در این باره می‌گوید:این برنامه برای بازیکنان تهرانی خوب است اما رفت و آمد اینگونه برای بازیکنان شهرستانی سخت است و باید مدیریت بهتری کند. کی روش همانطور که تیم را به جام جهانی برده باید از او حمایت شود. ایشان باید با باشگاه ها تعامل داشته باشد و همه باید به هم کمک کنند تا در جام جهانی موفق باشند و قطعا می‌توانیم در جام جهانی نمایش موفقی داشته باشیم و باید دیدارهای دوستانه قوی برگزار کنیم.

 

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال