دادرس: اعتراض باشگاه استقلال به حکم سوپرجام به دست ما نرسیده است

مهدی دادرس درباره حواشی دیدار برگزارنشده سوپرجام فوتبال ایران و اینکه گفته میشود باید کمیته استیناف حکم نهایی را برای مشخص شدن تکلیف این بازی صادر کند, اظهار داشت: هنوز هیچ پروندهای درباره سوپرجام به دست ما نرسیده است ......

مهدی دادرس درباره حواشی دیدار برگزارنشده سوپرجام فوتبال ایران و اینکه گفته میشود باید کمیته استیناف حکم نهایی را برای مشخص شدن تکلیف این بازی صادر کند, اظهار داشت: هنوز هیچ پروندهای درباره سوپرجام به دست ما نرسیده است ...

مهدی دادرس درباره حواشی دیدار برگزارنشده سوپرجام فوتبال ایران و اینکه گفته می‌شود باید کمیته استیناف حکم نهایی را برای مشخص شدن تکلیف این بازی صادر کند, اظهار داشت: هنوز هیچ پرونده‌ای درباره سوپرجام به دست ما نرسیده است. باید این موضوع را از مسئولان باشگاه استقلال پیگیری کنید.

وی درباره اینکه گفته می‌شود هنوز باشگاه استقلال به حکم کمیته انضباطی اعتراض نکرده است, گفت: چون اصلاً پرونده به دست ما نرسیده نمی‌توانم درباره آن حرف بزنم. اعتراض باشگاه استقلال به حکم هنوز به دست ما نرسیده و برای همین پرونده‌اش به کمیته استیناف نیامده است.

عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سؤال که استقلالی‌ها تا چه‌زمانی بعد از صدور حکم مهلت اعتراض داشته‌اند, عنوان کرد: طبق قانون برای احکام صادرشده 7 تا 10 روز فرصت وجود دارد که اعتراض شود.

به گزارش تسنیم, حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال که پرسپولیس را به‌عنوان قهرمان سوپرجام معرفی کرده بود در تاریخ 2 مرداد اعلام شد (لینک مطلب). با این حساب طبق اعلام عضو کمیته استیناف, استقلالی‌‌ها نهایتاً بعد از 10 روز تا تاریخ 12 مرداد‌ماه فرصت اعتراض داشتند و حالا دیگر طبق قانون نمی‌توانند به حکم کمیته انضباطی معترض شوند، این در حالی است که گفته می‌شود مسئولان استقلال مدعی هستند چون حکم کمیته استیناف از طریق اتوماسیون اداری برای آنها ارسال نشده, هنوز اعتراض رسمی نکرده‌اند.

در آن سوی میدان نیز پرسپولیسی‌ها مدعی‌اند که با عدم اعتراض باشگاه استقلال به حکم کمیته انضباطی باید جام قهرمانی زودتر به آنها داده شود. حالا باید دید موضع رسمی سازمان لیگ و کمیته مسابقات چه خواهد بود. آیا جام قهرمانی به‌زودی به سرخپوشان داده می‌شود یا اینکه قرار است در نهایت کمیته استیناف با حکمی که صادر می‌کند پایان داستان سوپرجام فصل 97‌ــ‌96 را امضا کند.