دادرس: در کمیته استیناف کودتا کرده‌اند

عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال گفت: یک ماه و نیم است که جلسات کمیته را به من اطلاع نمی‌دهند و این از بی‌معرفتی آقایان است....

به گزارش مدال و به نقل از میزان، مهدی دادرس در ارتباط با اظهارات علیرضا صالحی رییس کمیته استیناف که گفته بود اعضای کمیته استیناف، او را طرد کردند، اظهار داشت: متاسفانه یک ماه و نیم است که جلسات کمیته را به من اطلاع نمی‌دهند و این از بی معرفتی آقایان است. من هم بر مسائل حقوقی احاطه دارم و هم بر موضوعات فوتبالی. به نظرم آقایان به اینکه بقیه به من احترام می‌گذارند، حسادت می‌کنند.

وی در ادامه در خصوص عدم دعوت از او برای شرکت در جلسات کمیته، تصریح کرد: متاسفانه رفتاری که با من شده ناجوانمردانه است. در کمیته استیناف کودتا کرده‌اند! من فقط در مورد مسائل فوتبالی مصاحبه کرده‌ام و از آن‌چه که گفته‌ام، آگاهی کامل داشتم. آقای صالحی که حکم من را نداده، حکم من را رییس فدراسیون فوتبال داده است و در حال حاضر هم مسئولیت حکم من با سرپرست فدراسیون فوتبال است.

عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در پایان پیرامون واکنش خود به رفتار سایر اعضا با او، خاطرنشان کرد: در مقطع زمانی کنونی فدراسیون فوتبال دغدغه و مشکلات زیادی دارد و من سکوت می‌کنم تا آرامش فدراسیون به هم نریزد. متاسفانه کمیته می‌خواهد همان کاری را با من کند که سال گذشته با عباس موسوی کردند و او مجبور به استعفا شد.

بیشتر بخوانید:
پرسپولیس توان دریافت غرامت از استوکس را ندارد؟
در انتظار رای CAS؛ پادوانی بمب ساعتی استقلال
ابراهیمی: مقابل مراکش نمی‌توانستم نفس بکشم 

تگ ها


مهدی دادرس فدراسیون فوتبال فوتبال ایران کمیته استیناف فوتبال