دادگاه برزیل نیمار را به اتهام تجاوز محکوم می‌کند؟

سیستم قضایی برزیل به پلیس این کشور 30 روز دیگر مهلت داد تا تحقیقات خود پیرامون پرونده اتهام جنسی نیمار را تکمیل کنند....

به گزارش مدال؛ چندی پیش بود که «ناجیلا ترینداده مندس دسوزا»، مدل برزیلی مدعی شد که در تاریخ 15 می برای ملاقات «نیمار جونیور» به فرانسه سفر کرده اما در عین ناباوری مورد تجاوز ستاره برزیلی قرار گرفته است. گر چه نیمار در همان ساعت اولیه با انتشار غیرقانونی چت‌های خصوصی‌اش با این مدل، ادعای تجاوز را رد کرد اما این تکذیبه موثر واقع نشد و تحقیقات پلیس در مورد این ادعا آغاز شد.

اکنون منابع محلی گزارش دادند که مقامات قضایی فیلم‌های هتل محل ملاقات نیمار و ناجیلا را دریافت کرده و در حال آنالیز و بررسی آن هستند تا سریع‌تر مقامات قضایی را در جریان تمام ابعاد ماجرا بگذارند. اما اتهام تجاوز تنها مشکل نیمار نیست؛ بر اساس قوانین برزیل به اشتراک‌گذاری تصاویر با محتوای جنسی، جرمی سنگین محسوب می‌شود؛ جرمی با 5 سال زندان.

اکنون سیستم قضایی برزیل برای بررسی بیشتر هر 2 مورد - تجاوز و به اشتراک‌گذاری تصاویر چت‌های خصوصی – به پلیس 30 روز دیگر وقت داده تا بعد از آن نسبت به این پرونده رای صادر کند.

بیشتر بخوانید:

رونالدو همچنان درگیر اتهام تجاوز

تگ ها


حواشی نیمار پاری سن ژرمن اتهام تجاوز نیمار اتهام تجاوز نیمار پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال