داد و فریاد برانکو برای نظم در پرسپولیس

سرمربی پرسپولیس در شب پیروزی تیم اش برابر نفت هم با جدیت به بازیکنان تذکر می داد ......

سرمربی پرسپولیس در شب پیروزی تیم اش برابر نفت هم با جدیت به بازیکنان تذکر می داد.

به گزارش مدال و به نقل از "ورزش سه"، پرسپولیس از دو فصل قبل که برانکو ایوانکوویچ را از ابتدای مسابقات روی نیمکت دارد شکل بازی بهتری پیدا کرده و به مرور زمان نوع حرکات، پاس، ضربه به توپ و ... بازیکنان منظم تر شده و حالا می توان سرخ پوشان شکلی پیدا کردند که کمتر تیمی در ایران و حتی آسیا به راحتی توانایی شکست و حتی گرفتن امتیاز از آنها را داشته باشد.
برانکو در طول حضور در پرسپولیس شناخت کاملی نسبت به نوع بازی، اوضاع و حواشی این تیم پیدا کرده و با بررسی نقاط ضعف و رفع آنها، به نظر می رسد امسال کامل ترین تیم را بسته و می تواند با آرامش بیشتر و دغدغه کمتری برای جایگزین کردن بازیکنان در ترکیب کارش را ادامه دهد.
سرمربی کروات پرسپولیس در طول مدت حضورش در این تیم نشان داده تاکید زیادی به بازی بدون اشتباه شاگردان خود می کند و انتظار دارد شاگردانش نمایش چشم نوازی ارائه دهند که به نظر می آید حالا این اتفاق رخ داده و پرسپولیس فصل به فصل و بازی به بازی کم منظم تر کار می کند.
امسال دست برانکو روی نیمکت پرسپولیس هم پُر است و به همین دلیل بازیکنان به خوبی می دانند در صورت اشتباه هر لحظه ممکن است سرمربی تصمیم به تغییر در ترکیب و تثبیت بازیکن مد نظر تا پایان مسابقات بگیرد؛ اتفاقی که بارها در دو فصل اخیر برای بازیکنان مختلف نشان داده و نفراتی همچون صادق محرمی و محسن ربیع خواه توانسته اند به جمع 11 نفر اصلی راه پیدا کنند.
برانکو در کنار مسائل فنی، با آرامش زیادی در کنار زمین حضور پیدا می کند ولی گاها مثل دقایقی از بازی شب گذشته برابر نفت تهران- با اینکه با برد 3 بر صفر تیم اش هم همراه بود- نیز مشاهده می شود او برای اشتباه بازی نکردن بازیکنان با داد و فریاد به آنها تذکر می دهد تا تیم اش علاوه بر نتیجه گیری، دستورات او را به درستی اجرا کند.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال