دارودسته شکست‌ناپذیرها

تیم‌هایی که این فصل در ورزشگاه خانگی بدون شکست ماندند....

آنفیلد – لیورپول / شکست ناپذیری در خانه برای قهرمانی تیم یورگن کلوپ در لیگ برتر انگلیس کافی نبود. لیورپول بهترین فصل تاریخ خود را گذارند اما منچسترسیتی با کسب یک امتیاز بیش‌تر عنوان قهرمانی را از آن خود کرد. آنفیلد هرگز شکست را به خود ندید و تنها شاهد دو تساوی برابر تیم‌های لسترسیتی و سیتی بود. این تیم در ۱۹ بازی خانگی تنها ۱۰ گل خورد.

آلیانز – یوونتوس / تیم مکس آلگری (سرمربی ایتالیایی در پایان فصل از یوونتوس جدا خواهد شد) چه در خانه و چه در بازی‌های خارج از خانه فوق‌العاده بود. این تیم در ورزشگاه خود هرگز شکست را تجربه نکرد. بانوی پیر در ۱۹ بازی خانگی تنها سه بار مساوی کرد. جنوا، پارما و تورینو توانستند این تیم قدرتمند را متوقف کنند. یوونتوس یک بار نزدیک به شکست بود که گل ماریو مانژوکیچ به آتالانتا رکورد آنها را زنده نگه داشت.

پارک دوپرنس – پاریسن ژرمن / حضور کیلیان ام باپه، نیمار و ادینسون کاوانی به تیم‌های حریف اجازه پیروزی در ورزشگاه PSG را به هیچ تیمی نداد. تیم پاریسی تنها دو بار در پارک د پرنس مساوی کرد. نخستین تساوی در حالی رقم خورد که این تیم می‌توانست با پیروزی برابر استراسبورگ عنوان قهرمانی را به دست آورد. نیس دیگر تیمی بود که دست خالی از ورزشگاه PSG بازنگشت. بازیکنان تیم پاریسی ۵۹ گل در خانه به ثمر رساندند.

یوهان کرویف آره‌نا – آژاکس / آژاکس پس از پنج سال توانست جام قهرمانی را در هلند بالای سر ببرد. این قهرمانی به لطف بازی‌های خوب این تیم در ورزشگاه خانگی بود. تنها تیم‌های هراکلس و هیرنفین توانستند در آمستردام امتیاز کسب کنند. دیگر تیم‌ها با دست خالی استادیوم یوهان کرویف آره‌نا را ترک کردند. آژاکس در ۱۷بازی ۱۵پیروزی به دست آورد و ۷۰ گل زد.

فیلیپس استادیوم – آیندهوون / اصلی‌ترین رقیب آژاکس برای لیگ یک هلند در کنار هوادارانش شکست‌ناپذیر بود. این تیم تنها یک بار برابر فاینورد مساوی کرد. با این وجود این تیم باز هم قهرمانی را به آژاکس واگذار کرد.

تگ ها


پاریسن‌ژرمن آیندهوون لیگ برتر فوتبال