داریوش شجاعیان: دوستان با معرفت جواب تماس هایم را هم نمی دهند!

بازیکن استقلال درباره غیبت اسماعیلی و چشمی اظهار داشت که هر دو دوستان صمیمی من هستند اما این با معرفت ها از زمانی که در تمرین حاضر نشدند، جواب تماس هایم را نیز نمی دهند ......

بازیکن استقلال درباره غیبت اسماعیلی و چشمی اظهار داشت که هر دو دوستان صمیمی من هستند اما این با معرفت ها از زمانی که در تمرین حاضر نشدند، جواب تماس هایم را نیز نمی دهند.

به گزارش خبرنگار مدال، داریوش شجاعیان، بازیکن حال حاضر استقلال در اظهارنظری اینستاگرامی پیرامون انتشار عکسی با روزبه چشمی و فرشید اسماعیلی اینگونه نوشت: پیش از هر چیزی، از تک تک هواداران تشکر می کنم. هواداران بودند که داریوش شجاعیان به وجود آمد. همه می دانند که من دوستی صمیمی و عمیقی با اسماعیلی و چشمی دارم و چون دلم برایشان تنگ شده بود، عکسشان را منتشر کردم. من تابع تصمیمات باشگاه هستم و هیچ وقت خدایی نکرده نمی خواهم مقابل تیمم قرار بگیرم. اگر دلم برای دوستانم تنگ شده به این دلیل است که این با معرفت ها از زمانی که به تمرین نیامدند، جواب تلفن مرا نیز نمی دهند. هواداران فهیم استقلال بدانند که باید مثل همیشه از تیم محبوبشان حمایت کنند چرا که این وسط عده ای به دنبال ایجاد حاشیه و تفرقه در تیم هستند و خیالشان راحت باشد که بازیکنان محروم هم به زودی به تمرینات و به ترکیب تیم باز خواهند گشت.

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال