داریوش یزدی: کسی به من حرف نزده است و کارم را ادامه می‌دهم

دایوش یزدی، سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان که بحث برکناریاش از این تیم مطرح بود، تأکید کرد که به کارش در جمع آبیپوشان خوزستانی ادامه خواهد داد ......

دایوش یزدی، سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان که بحث برکناری‌اش از این تیم مطرح بود، تأکید کرد که به کارش در جمع آبی‌پوشان خوزستانی ادامه خواهد داد.

به گزارش مدال، داریوش یزدی از دو روز پیش دوباره در تمرینات استقلال خوزستان حضور دارد، این در حالی است که هیئت مدیره باشگاه استقلال خوزستان اعلام کرده بود که کادر فنی این تیم تغییر خواهد کرد. داریوش یزدی در این مورد گفت: کسی به من حرفی نزده است و کارم را در استقلال خوزستان ادامه می‌دهم. ما به بازیکنان چند روز استراحت دادیم و از دو روز پیش دوباره استارت زدیم و همه چیز به خوبی پیش می‌رود.

وی در مورد اینکه آیا به آینده استقلال خوزستان خوش‌بین است، تأکید کرد: قطعاً اوضاع بهتر خواهد شد. ما از برنامه‌های خودمان عقب هستیم که مهمترین دلیلش اشتباهات داوری است. در چهار بازی که شکست خوردیم واقعاً از اشتباهات داوری ضربه خوردیم، اما این را باید بگویم که از لیگ عقب نیستیم. ما از تیم‌هایی مثل ذوب‌آهن و فولاد خوزستان که برای قهرمانی یا کسب سهمیه تیم‌های‌شان را بستند فقط یک امتیاز کمتر داریم. اگر از داوری ضربه نمی‌خوردیم الان جایگاه بهتری داشتیم.

 

تگ ها


استقلال خوزستان فوتبال