دار و ندار تراکتور مقابل النصر (گزارش)

تراکتوری ها چشم انتظار باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی شان هستند تا بتوانند پیش از بازی با النصر، قرارداد خریدهای جدید خود را ثبت کنند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم تراکتور روز سه شنبه بیست و سوم شهریور در ورزشگاه جاسم بن حمد مقابل النصر عربستان قرار خواهد گرفت؛ دیداری حساس در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا که تیم عربستانی برای پیروزی در آن تدارک بسیاری چیده و بازیکنان گرانقیمتی به خدمت گرفته است.

جالب اینجاست که النصری ها ۶ بازیکن خارجی باکیفیت در اختیار دارند اما تنها می توانند ۴ نفر از آنها را در آسیا استفاده کنند؛ دردسری شیرین که نوع تلخ آن را در تراکتور شاهد هستیم. روزنامه الیوم عربستان و همچنان روزنامه اینترنتی الشبابیة در اخباری مدعی شدند که مانو منزس سرمربی النصر لیست بازیکنان خارجی خود برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا را اعلام کرده است. در این لیست، نام عبدالرزاق حمدالله در کنار اندرسون تالیسکا، وینسنت ابوبکر و جلال الدین ماشاریپوف دیده می شود. در سمت مقابل اما تراکتوری ها با دغدغه ای به نام پر کردن لیست بازیکنانشان در بازی با النصر مواجه هستند.

با توجه به جدایی تعداد زیادی از بازیکنان تراکتور در طول فصل گذشته و پس از پایان آن و البته بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی، باشگاه تبریزی شرایط عجیبی را در آستانه بازی حساس با النصر تجربه می کند. در شرایطی که گفته می شود پنجره نقل و انتقالاتی تراکتور فردا باز خواهد شد، ورودی ها و خروجی های تراکتور را مورد بررسی قرار داده ایم تا مشخص شود کمالوند با چه نفراتی قرار است به مصاف حریف عربستانی برود. البته نباید این را هم فراموش کنیم که تعداد زیادی از بازیکنان تراکتور مصدوم یا کرونایی هستند. بازیکنان جدید این تیم هم هنوز قرارداد خود را رسما ثبت نکرده اند و منتظر باز شدن پنجره هستند.

ابتدا نگاهی داریم به لیست جدا شده های تراکتور:

۱ – اشکان دژاگه
۲ – مسعود شجاعی
۳ – مهدی تیکدری
۴ – میثم تیموری
۵ – محمدرضا خانزاده
۶ – اکبر ایمانی (احتمالی)
۷ – صیاد کوکبی
۸ – حمید بوحمدان
۹ – حبیب فرعباسی

بدون در نظر گرفتن خریدهای تابستانی که هنوز قراردادشان به صورت رسمی ثبت نشده و در انتظار باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی هستند، تراکتور با چند بازیکن از تیم های پایه در حال حاضر نفرات زیر را در اختیار دارد:

۱ - محمدرضا اخباری
۲ - رضا سیف احمدی
۳ - هادی محمدی
۴ - پیمان کشاورز
۵ - عرفان سیدی
۶ - حسین حسینعلیزاده (نامشخص)
۷ - سعید ایرانخواه
۸ - ابوالفضل رزاق پور
۹ - محمد مسلمی پور
۱۰ - بهزاد سلامی
۱۱ - محمد خرم الحسینی
۱۲ - محمد قادری
۱۳- محمد قنبری
۱۴ - سامان نریمان جهان
۱۵ - سعید واسعی
۱۶ - علی فتحی
۱۷ - ابوالفضل پورشیخ
۱۸ - امین اسدی
۱۹ - پیمان بابایی
۲۰ - محمد عباس زاده

تراکتور به صورت رسمی تا کنون ۵ بازیکن جدید هم به خدمت گرفته است:

۱ - حسین پور حمیدی
۲ - عبدالله ناصری
۳ -  علی عبدالله زاده
۴ - علیرضا نقی زاده
۵ – امیر ابراهیم زاده (تیم های پایه)


البته از لیست فوق باید ۳ بازیکن کرونایی و چند بازیکن مصدوم را کم کنیم؛ پزشک تیم تراکتور روز گذشته بدون اینکه نامی از کرونایی های تیم ببرد از پیمان کشاورز (در حال انجام فیزیوتراپی پس از عمل رباط صلیبی – چند ماه دور از میادین)، عرفان سیدی (فیزیوتراپی بعد از عمل – چند ماه دور از میادین)، محمد خرم الحسینی (آسیب دیدگی دیسک کمر – از هفته های آینده به تیم اضافه می شود)، علی فتحی (آسیب دیدگی در تمرین و احتمال بالای غیبت مقابل النصر) به عنوان مصدومانی که نمی توانند مقابل النصر بازی کنند یاد کرد. همچنین پیمان بابایی هم که گفته می شود یکی از کرونایی های تیم است حتی در صورت بهبودی هم به دلیل دو کارته بودن نمی تواند تراکتور را مقابل النصر همراهی کند.

در چنین شرایطی تنها راه تراکتور برای حضور آبرومندانه و قابل قبول مقابل حریف قدر عربستانی، باز شدن هر چه زودتر پنجره نقل و انتقالاتی و ثبت قرارداد بازیکنان تازه وارد است.

در این صورت کمالوند می تواند حداقل جای خالی بازیکنانی چون فخرالدینی و خانزاده را با حضور ناصری و عبدالله زاده پر کند. البته آنها هنوز جاهای خالی زیادی دارند که باید پر کنند چرا که بعد از جدایی پر تعداد ستاره هایی چون دژاگه، شجاعی، تیکدری، بوحمدان و تیموری هنوز جانشینی برای آنها جذب نشده است.

تگ ها


تراکتور النصر عربستان فوتبال ایران Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال