داستان ادامه دارد؛ همسر ایکاردی عکس‌های مشترکشان را در آتش سوزاند

ستاره آرژانتینی باشگاه اینتر میلان روزهای خوبی را پشت سر نمی‌گذارد و حواشی اطراف بازیکن زیاد شده است....

ستاره آرژانتینی باشگاه اینتر میلان روزهای خوبی را پشت سر نمی‌گذارد و حواشی اطراف بازیکن زیاد شده است.

ایکاردی اخیرا با جنجال‌های متعددی روبرو شده و ظاهرا این بازیکن بدبیاری آورده است.
به گزارش مدال، مائورو ایکاردی که هفته گذشته با پس گرفتن بازوبند کاپیتانی اینتر و ابهام در روند تمدید قراردادش مواجه شده بود، حالا در زندگی شخصی‌اش با بحران جدیدی روبروست.
نیمه شب دوشنبه خبری جنجالی روی وب سایت‌های خبری قرار گرفت که البته منشا و سرآغاز آن، استوری اخیر واندا نارا، همسر ایکاردی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است. حدودا ساعت 10 شب دوشنبه بود که واندا در استوری اینستاگرام، ویدیوی کوتاهی را منتشر کرد که در آن شعله های آتش و تصاویر مشترک واندا و ایکاردی که در آتش می سوزند را می بینیم و این در شرایطی است که عنوان می‌شود این یک رسم در آرژانتین است که در شب تولد فرد عکس‌های او رامی‌سوزانند. اما این ویدیوی کوتاه در شرایطی منتشر شده که اخیرا مجله د کینگ کورونا در گزارشی به این نکته اشاره کرده که همسر ایکاردی به او خیانت کرده است و با مارسلو بروزوویچ، بازیکن کروات اینتر رفت و آمد دارد.
طبق گزارش این مجله، ایکاردی بعد از اطلاع ازاین موضوع و خیانت همسرش، درخواست جدایی از واندا نارا، مادر دو دخترش را داده و در عین حال از واندا خواسته تا دیگر مدیربرنامه های او نباشد. همین ماجرا هم باعث شده تا هواداران اینتر که تا پیش از این ایکاردی را به شدت دوست داشتند، با در دست داشتن پلاکاردهایی در ورزشگاه او را خائن نامیده و حتی پیغامهایی تهدید آمیز برای او و واندا نارا بفرستند. طبق این گزارش، ایکاردی، مینو رایولا، مدیربرنامه های ستاره های بزرگ دنیای فوتبال از جمله پل پوگبا و زلاتان ایبراهیموویچ را به عنوان مدیربرنامه های جدیدش برگزیده است.
در این میان مارسلو بروزویچ، بازیکن کروات اینتر به دفاع از خودش دربرابر این اتهامات برخاسته و اعلام کرده که از صاحب مجله کورونا شکایت خواهد کرد و او را به جرم انتشار اکاذیب ولطمه زدن به وجهه و شخصیت او، به دادگاه خواهد کشاند.بروزوویچ از طریق وکیلش این اخبار را تکذیب و اعلام کرده که هیچ ارتباطی با خانم واندا نارا ندارد و در عین حال وقوع هرگونه درگیری در رختکن اینتر را هم تکذیب  کرده است.