داستان اردوی پیش‌فصل ناامیدکننده رئال‌مادرید

رئال‌مادرید در اردوی پیش‌فصل خود ناامیدکننده ظاهر شده تا هواداران این تیم نسبت به آینده بدبین باشند....

تمرینات و اردوی پیش فصل به خوبی برای رئالی‌ها پیش نرفته و آن‌ها علاوه بر شکست سنگین مقابل اتلتیکو آسنسیو را هم تا مدت‌ها در اختیار نخواهند داشت.
به گزارش مدال، رئالی‌ها تصمیم داشتند با روی نیمکت قراردادن زیدان بتوانند باز هم قهرمانی‌ کسب کنند اما شکست مقابل اتلتیکو باعث شده تا آن‌ها استرس تکرار فصل گذشته را حس کنند. فصل گذشته لوپتگی هدایت لوس بلانکو را در اختیار داشت و در اولین دیدار رسمی فصل، سوپرکاپ اروپا را به اتلتیکو واگذار کرد. امسال هم رئالی‌ها فصل را به خوبی آغاز نکرده‌اند و دو شکست مقابل بایرن و اتلتیکو باعث شده تا انرژی منفی اطراف سانتیاگو برنابئو کاملا مشهود باشد.
هواداران رئال از خریدهای جدید این تیم هم راضی نیستند. آن‌ها معتقدند رئال بسیار ترسو عمل کرده و جز ادن هازارد، ستاره دیگری جذب نکرده است در نتیجه باید نیمار یا پوگبا فصل بعد در مادرید بازی کنند. از سوی دیگر هواداران رئال از بازیکنان جوان به خوبی حمایت کرده‌اند اما هنوز بازیکنان جدید را در جمع خود نپذیرفته‌اند. آن‌ها در شرایط فعلی روابط خوبی با ناچو، مارسلو، کروس، وازکز، ایسکو، کریم بنزما و حتی مودریچ ندارند اما حساب کارواخال، واران، راموس و کاسمیرو را از بقیه جدا کرده‌اند. هواداران رئال حتی زیدان را هم از انتقادات بی نصیب نگذاشته‌اند.
فصل هنوز آغاز نشده اما مشکلات رئال باعث شده تا حواشی اطراف این تیم زیاد شود.

بیشتر بخوانید:

رئال مادرید در صدر ارزشمندترین باشگاه‌‌های فوتبال جهان

 

تگ ها


اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات اردوی پیش فصل رئال مادرید زین‌الدین زیدان رئال مادرید لالیگا فوتبال