داستان بدهی های تراکتورسازی به بازیکنان خارجی به کجا رسید؟

......

 

به گزارش مدال به نقل از طرفداری- باشگاه تراکتورسازی در ادامه تحرکاتش برای پرداخت بدهی بازیکنان خارجی، قدم های مثبتی برداشته است.

خبرگزاری تسنیم، باشگاه تراکتورسازی پس از محرومیت نقل و انتقالاتی فیفا، هنوز با بدهی هایش به بازیکنان و مربیان خارجی دست و پنجه نرم می کند و در این راه هم قدم های خوبی برداشته است.

تراکتورسازان ابتدا به جز حمزه یونس، با همه شاکیان شان به توافق رسیدند که مطالبات شان را به صورت قسطی پرداخت کنند. حمزه یونس زیر بار پرداخت اقساطی پولش نمی رفت و کل آن را یک جا به صورت نقد می خواست. تراکتورسازان در نهایت نتوانستند مهاجم تونسی سابق خود را راضی به گرفتن مطالباتش به صورت اقساطی کنند.

تونی اولیویرا، فلاویو لوپز، ژائو ویلا، آگوستو سزار و کارلوس کاردوسو، پنج نفری هستند که باشگاه تراکتورسازی به صورت کامل مطالبات شان را پرداخت کرد تا پرونده شان در فیفا مختومه شود. برخلاف این پنج نفر، پرونده حمزه یونس، آیان رمزی و دودولفو هنوز باز است.

اما خبر خوشحال کننده برای هواداران تراکتورسازی این است که این باشگاه در روزهای گذشته از طریق طرح های اقتصادی پول خوبی به دست آورده که این مبلغ صرف پرداخت بدهی های خارجی خواهد شد. طی روزهای گذشته نیز مبلغی در حدود 174 هزار دلار به رودولفو لوئیز و آیان رمزی پرداخت شده است.

شنیده می شود که باشگاه تراکتورسازی قصد دارد در همین روزها با بودجه ای که در اختیار گرفته، بدهی حمزه را هم بدهد تا خاطر سرخپوشان از بابت بدهی به این بازیکن هم راحت شود.

به نظر می رسد که تراکتورسازان در سکوت خبری کامل، در حال حل این سه پرونده مهم هستند. در صورتی که این سه پرونده هم مختومه شود، تراکتوری ها با مختومه کردن هشت پرونده شان در فیفا، گام بسیار مهمی برای حل مشکل بدهی های خارجی خود برداشته اند.

با این شرایط و با توجه به ضرب الاجل AFC و فیفا برای پرداخت بدهی ها تا اواسط آبان ماه به نظر می رسد باشگاه تراکتورسازی وضعیت بهتری نسبت به پرسپولیس و استقلال دارد و بدهی های کمتری برای این باشگاه باقی مانده است.

همه این اتفاقات در شرایطی رخ می دهد که گفته می شود ممکن است باشگاه های بدهکار که تراکتورسازی هم جزو آنها به حساب می آید، از لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته شوند.

 

تگ ها


اخبار روز Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال