داستان تکراری راموس؛ غیبت دوباره در ترکیب PSG

سرخیو راموس، مدافع پاری سن ژرمن، باز هم قادر به همراهی این تیم نخواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، راموس از زمان پیوستن به پاری سن ژرمن در پنجره نقل و انتقالات تابستانی هنوز موفق به حضور در ترکیب این تیم نشده است.

علیرغم پیش بینی‌های خوش‌بینانه‌ای که از شرایط این بازیکن در طول هفته جاری شده بود، این مدافع همچنان جایی در ترکیب پی اس جی ندارد.

پوچتینو عصر روز جمعه با کادر پزشکی پاری سن ژرمن ملاقات کرد و در نهایت تصمیم بر این شده که این بازیکن جایی در فهرست پی اس جی برای بازی برابر نانت نداشته باشد.

راموس از ۵ می تا به حال در هیچ دیدار رسمی به میدان نرفته و با این که دو هفته در تمرینات این تیم فرانسوی حضور داشت اما ظاهرا هنوز زود است که در ترکیب این تیم به میدان برود.

پوچتینو در کنفرانس خبری ظهر امروز گفته بود:« من با کادر پزشکی باشگاه دیدار می‌کنم تا ببینم که آیا این بازیکنان قادر به حضور در میدان هستند یا خیر. ما هنوز تصمیمی در این باره نگرفتیم.»

این جلسه برگزار شده و متخصصان پزشکی حاضر در پی اس جی به این مربی هشدار دادند که بهتر است ریسکی درباره شرایط راموس نکند و همچنان این بازیکن را در ترکیب پاری سن ژرمن به کار نگیرد.

دو غایب مهم دیگر در ترکیب پاری سن ژرمن برای دیدار شنبه، مارکینیوش و دوناروما هستند. این بازیکن برزیلی امروز صبح به درستی تمرین نکرد و دروازه‌بان ایتالیایی نیز به دلیل درد و عفونت از ناحیه روده نتوانست به تمرینات اضافه شود.

احتمال دارد که راموس در بازی هفته آینده برابر سنت اتین پس از ماه‌ها دوری بار دیگر به میدان برگردد، چرا که بعید است پوچتینو در بازی برابر منچسترسیتی در لیگ قهرمانان نیز این بازیکن را در ترکیب قرار دهد.

تگ ها


سرخیو راموس پاری سن ژرمن فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال