داستان مائورو ایکاردی؛ خیلی دور... خیلی نزدیک

آینده مائورو ایکاردی در فوتبال اروپا چه خواهد شد؟ آقای گل سری آ کدام پیشنهاد را انتخاب می‌کند؟...

چه کسی فکر می‌کرد سرنوشت آقای گل دو دوره سری آ و مهاجمی که به طور متوسط در هر فصل بالای 20گل برای اینترمیلان زده بود، این‌طور شود. مهاجم مغضوب آنتونیو کونته حالا در آخرین روزهای نقل‌وانتقالات تابستانی هنوز نتوانسته باشگاه دیگری را برای ادامه دوران فوتبالش پیدا کند. هرچند سه باشگاه رم، ناپولی و یوونتوس کماکان دست از تلاش برای جذب او برنداشته‌اند، اما داستان ترانسفر او پیچیدگی‌های خاصی دارد.

آس رم در حال حاضر جدی‌ترین مشتری او به حساب می‌آید. بعد از ناامید شدن گرگ‌ها از جذب گونزالو ایگواین، کادرفنی رم با جدیت زیادی سراغ استخدام ایکاردی رفته‌اند. رم و ایکاردی بر سر حقوق 8میلیونی او به توافق رسیده‌اند و رضایت اینتر هم با مبلغی بین 55 تا 65 میلیون یورو گرفته خواهد شد. هرچند رم برگ‌برنده‌ای برای انجام این انتقال دارد به نام ادین ژکو. مهاجمی که کونته علاقه زیادی به او دارد و ترانسفر ژکو + 40میلیون یورو ایکاردی را به ورزشگاه المپیکو می‌آورد.

گزینه بعدی باشگاه ناپولی است. ناپلی‌ها البته با پول نقد سراغ جذب ایکاردی رفته‌اند اما با وجود گرفتن رضایت اینتر، با حقوق بالای او مشکل دارند و نمی‌خواهند آرامش رختکن تیم با پرداخت حقوق بالا به ایکاردی بهم بریزد. گزینه سوم هم بیانکونری است که در ابتدا باید 6بازیکن مازادش را بفروشد تا بتواند روی جذب ایکاردی حساب باز کند. اما اگر ایگواین و مانژوکیچ از تورین نروند، انتقال مهاجم اینتر به یووه منتفی خواهد شد.

 

بیشتر بخوانید:

پاسخ ایکاردی به شایعه انتقال به رم: تنها حاضرم به یوونتوس بروم!

تگ ها


یادداشت اخبار نقل و انتقالات یادداشت‌های اختصاصی مائورو ایکاردی اینتر میلان سری آ فوتبال