داستان مبارزات میهایلوویچ با سرطان

ویکتوریا فرزند نخست سینیشا میهایلوویچ، روایت مبارزه پدرش با بیماری سرطان را در کتابی با عنوان سینیشا، پدرم گردهم آورده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سال گذشته بود که اعلام شد سینیشا میهایلوویچ ستاره سابق فوتبال صربستان و باشگاه های اینتر و لاتزیو که سرمریبیگری بولونیا را برعهده داشت، به بیماری سرطان مبتلا شده است.

یک سال بعد، شرایط او بسیار بهتر شده اما روزها و ساعات دلهره آوری را پشت سر گذاشته است. حضور او در تمرینات با وجود حالش بدش و سپس بستری شدن در بیمارستان و نظارت بر تمرین از راه دور، لحظات احساسی فراوانی را برای فوتبال دوستان رقم زد.

میهایلوویچ تا جایی که می توانست در بازی ها حاضر می شد و از روی نیمکت تیمش را هدایت می کرد. او به احترام خبرنگاران، در نشست های خبری نیز حضوری فعال داشت.

داستان یک سال گذشته مبارزه او با سرطان، توسط دخترش ویکتوریا به صورت یک کتاب و از تاریخ ۱۹ می در دو نسخه چاپی و دیجیتالی عرضه خواهد شد.

برای ویکتوریا ۱۹ جولای ۲۰۱۹ یک روز فراموش نشدنی است. او می گوید که هرگز ۱۹ جولای را تا زنده است، فراموش نخواهد کرد. همان روزی که پدرش زنگ زد و خبر از بیماری سرطان خود داد.

در بخشی از این کتاب می خوانیم:« بلافاصله پس از صرف شام و در تاریخ ۱۹ جولای که تا زنده هستم فراموشش نخواهم کرد، تلفن مادرم زنگ خورد و آن طرف خط، پدرم بود. پدرم، خدایم و او برای مادرم توضیح می داد که پس از تب و خستگی ضعیف، آزمایشاتی داده بود و حالا مشخص شده که به سرطان مبتلا شده است. مردی که تا پیش از آن، پادل(ورزشی شبیه به تنیس) بازی می کرد، می دوید، تیمش را تمرین می داد، فوتبال بازی می کرد و اصلا مریض نبود. همه اینها نه سال ها و سال ها پیش که تنها سه روز پس از آن نشانه های لعنتی بیماری اتفاق افتاده بود.»

بیشتر بخوانید:
ضرر هنگفت بارسلونا از خرید ستاره برزیلی
کریس رونالدو و اسنپ شخصی هوایی‌اش!+ عکس 
پوست ستاره کره‌ای در سربازی کنده شد 

تگ ها


فوتبال جهان سینیشا میهایلوویچ سرطان سینیشا میهایلوویچ فوتبال