داستان‌های راموس و کاستا؛ درگیری در چمن، دوستی بیرون زمین چمن

سرخیو راموس و دیگه کاستا امشب برای هفدهیمن بار رو در روی هم قرار می‌گیرند. این دو همیشه در زمین مسابقه باهم درگیری داشته‌اند....

سرخیو راموس و دیگه کاستا امشب برای هفدهیمن بار رو در روی هم قرار می‌گیرند. این دو همیشه در زمین مسابقه باهم درگیری داشته‌اند.

به گزارش مدال، در چهارچوب رقابت‌های لالیگا امشب رئال و اتلتیکو با هم دیدار می‌کنند و این دیدار مصافی دیگر بین دیگو کاستا و سرخیو راموس، دو بازیکن جنگنده لوس بلانکو و روخی‌بلانکو است.
این دو بازیکن همواره به داشتن سبکی خشن و درگیرانه مشهورند و بارها در جریان دیدارهای رو به روی هم باهم درگیر شده‌اند اما نکته اینجاست همیشه خارج از زمین چمن با یکدیگر روابطی صمیمانه دارند و با احترام درباره هم صحبت می‌کنند. آن‌ها در قالب تیم ملی اسپانیا هم با یکدیگر دوران خوبی داشته‌اند. این دو اولین با در فصل ۱۰-۲۰۰۹ و زمانی که کاستا در وایادولید و راموس در رئال حضور داشت با هم رو به رو شدند که آن دیدار تنها ۱ کارت زرد داشت. راموس در آن ازی با آرنج به کاستا ضربه زد اما از سوی داور جریمه نشد.
پس از آن دیدار کاستا به اتلتیکومادرید منتقل شد و اولین دربی با حضور این دو چندان دوستانه پیش نرفت. کاستا اعلام کرد دوست دارد با پپه و راموس مبارزه کند و راموس هم پس از بازی با طعنه گفت: فالکائو انسان صادقی است اما دیگر بازیکنان اتلتیکو تصویر بدی در ذهن کودکان بر جای می‌گذرانند. دوریبین‌های تلویزیونی همه‌چیز را ضبط کردند.
این دو نفر ۱۵ بار مقابل هم بازی کردند که راموس ۹ بار برنده شده، کاستا ۳ بار پیروز شده و ۳ مسابقه هم با تساوی خاتمه یافته است. کاستا تا امروز ۴ بار دروازه رئال را باز کرده و راموس هم ۶ بار مقابل اتلتیکو گلزنی کرده که ۲ بار آن در بازی مقابل کاستا رخ داده است.

بیشتر بخوانید:

اتلتیکومادرید – رئال مادرید؛ هالا مادرید!

 

تگ ها


دربی مادرید لالیگا رئال مادرید اتلتیکو مادرید دیگو کاستا سرخیو راموس Primera División فوتبال