داستان کالدرون و پرسپولیس؛ گابریل هستم، یک جدایی‌طلب! / ویدیو

جدایی مرد آرژانتینی از اردوگاه سرخ را می‌توان یکی از عجایب تمام دوران باشگاه پرسپولیس دانست؛ قصه، قصه پیروزی و جنجال و جدایی بود؛ روایتی که سرانجامش جز بر جا ماندن تلی پرسش بی پاسخ نشد....

مدال/ هوادار پرسپولیس -فرقی نمی کند از نوع دو آتشه اش باشد و یا از آن اتوکشیده های شیک که با بوق و پرچم بیگانه اند- هر روز از خود می پرسد: چه شد که چنین شد؟ آن مرد کجا رفت؟ چرا رفت؟ ...و از همه مهمتر اینکه؛ حالا چه خواهد شد؟
اکنون قرار است مربی جوان، پر انرژی و البته خودی، بار را بر دوش بکشد اما اینها هیچکدام دلیلی برای نپرسیدن این سوال که؛ اصل داستان جدایی گابریل کالدرون چه بود؟ نمی شود.

شوک رفتن کالدرون، برای عاشقان رنگ قرمز به اندازه جدایی پروفسور دردناک و شبه ناک نبود اما هر چه بود، برای دومین بار در طول یکسال دو سرمربی موفق خود را در مسیر فرار می دیدند و این به خودی خود کوهی از ابهام را باقی می گذاشت.

کالدرون که خوب از روی دست استراماچونی تقلب کرده بود، با رفتنش، فشار فزاینده ای را روی شانه های جانشین خود و البته مدیران باشگاه باقی گذاشت.

او رفت اما هنوز خیلی ها می پرسند حق با مرد آرژانتینی بود یا مدیران باشگاه؟ آنچه که مسلم است، در دل تمام اتفاقات ماه گذشته، یک نفر حقیقت را نمی گفت؟ همان که بر گل های این باغ تگرگ را نشاند.

این ویدئو مروری داشته بر تمام اتفاقات و اظهارات پیرامون این ماجرا.

بیشتر ببینید:

کافه مدال؛ فرهاد و یحیی در شهر بی‌قهرمان‌ها! / ویدیو

تگ ها


فوتبال ایران کالدرون پرسپولیس وضعیت کالدرون کالدرون ایران کالدرون پرسپولیس گابریل کالدرون جدایی کالدرون ویدئو ویدیو سوژه روز فوتبال