داماد رئیس کمیته داوران، داور دوئل حذفی پرسپولیس

تیم داوری دیدارهای استقلال و پرسپولیس در جام حذفی مشخص شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دقایقی قبل کمیته داوران فدراسیون فوتبال از اسامی داوران قضاوت‌کننده در مرحله یک شانزدهم نهایی رونمایی کرد؛ جایی که نام داوران نام‌آشنای فوتبال ایران به چشم نمی‌خورد و کمیته داوران نیز به داوران جوان و آینده‌دار که در حال حاضر در لیگ‌های دسته اول و دوم قضاوت می‌کنند، اعتماد کرده است.

برای مصاف استقلال و نود ارومیه، کیوان علی‌محمدی قاضی میدان معرفی شده است؛ این داور گلستانی فوتبال ایران سابقه قضاوت در مسابقات لیگ یک را در کارنامه‌اش دارد. این مسابقه فردا در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

برای انجام تقابل پرسپولیس و ویستا توربین اما داوری نام‌آشناتر نسبت به علی‌محمدی معرفی شده است؛ روح‌الله شریفی. داوری که سابقه قضاوت لیگ برتر را هم دارد و نکته مهم درباره این‌که با خداداد افشاریان رئیس کمیته داوران نسبت فامیلی داشته و داماد وی به شمار می‌آید.

دیدار پرسپولیس روز دوشنبه در ورزشگاه آزادی به انجام خواهد رسید و باید دید این دو داور جوان و البته باتجربه چه عملکردی را در این دو مسابقه حساس خواهند داشت؛ به ویژه آن‌که در هفته‌های گذشته حواشی داوری زیادی در فوتبال ایران رخ داده و شاید فرصت مناسبی برای درخشش این داوران جوان به وجود آمده باشد.

تگ ها


کمیته داوران فوتبال ایران جام حذفی فوتبال