داماش گیلان – سایپا/ در انتظار معرفی نخستین فینالیست جام حذفی

داماش گیلان و سایپا در چارچوب مرحله نیمه نهایی جام حذفی فردا به میدان خواهند رفت....

داماش گیلان و سایپا در چارچوب مرحله نیمه نهایی جام حذفی فردا به میدان خواهند رفت.

به گزارش خبرنگار مدال، داماش گیلان و سایپا فردا در مرحله نیمه نهایی جام حذفی مقابل هم به میدان خواهند رفت.

اطلاعات بازی:
ساعت: 16:00/سه‌شنبه 9 بهمن/ورزشگاه سردار جنگل رشت

تیم داوری:
داور وسط: علی صفایی/کمک داوران: سعید قاسمی و اسد حاج‌محمدی/داور چهارم: علی‌اصغر مومنی

نمای بازی:
در نخستین بازی مرحله نیمه نهایی جام حذفی، داماش فردا میزبان سایپا خواهد بود. پسران آبی‌پوش شهر باران به عنوان یک تیم لیگ دویی وارد این مسابقات شدند و تا بدین‌جا از سد خوشه طلایی ساوه، قشقایی شیراز، چوکای تالش، مقاومت تهران و ماشین‌سازی گذشته‌اند و امیدوارند تا با غلبه بر سایپای علی دایی در خانه، موفق به صعود فینال جام حذفی شوند. داماش تیم دوم جدول گروه نخست لیگ دسته دوم فوتبال ایران است و امیدوار است در پایان فصل به لیگ یک بازگردند. حضور در این مرحله نیز کار بزرگی برای شاگردان سیامک فراهانی محسوب می‌شود. در سوی مقابل سایپا با علی دایی قرار دارد و مسئولین تیم امیدوارند تحت هدایت این سرمربی که سابقه سه قهرمانی در این بازی‌ها را داشته سایپا پس از مدت‌ها موفق به کسب یک عنوان قهرمانی شود. سایپا در نقل و انتقالات زمستانی تغییر و تحول چندانی نداشته و تا بدین لحظه تنها پیمان میری را جذب کرده و این در حالی است که مهدی ترابی کاپیتان و ستاره ملی‌پوش این تیم از جمع نارنجی‌پوشان جدا شده است.

چهره‌های برتر:
میثم فرزانه و علی آل‌کثیر دو ستاره داماش محسوب می‌شوند و سایپا امیدوار به درخشش علی دشتی و آرمان رمضانی خواهد بود.

دوئل‌ها:
تقابل آرمان رمضانی و محمد مختاری در خط دفاعی داماش و جدال میثم فرزانه و امین حاج‌محمدی در خط دفاعی سایپا جالب خواهد بود.

تقابل‌های قبلی:
دو تیم پیش از این 19 بار سابقه بازی با هم را داشته‌اند که در این دیدارها سایپا 8 بار و داماش 5 بار موفق به کسب پیروزی‌ شده‌اند و 6 بازی نیز با تساوی خاتمه یافته است.

ترکیب احتمالی داماش گیلان:
جاسم یاسراللهی، محمد مختاری، کنعان طاهرنژاد، آزاد جعفرزاده، امید قربانی، میثم میرپسندیده، جابر نصیری، میلاد پورصف‌شکن، سعید طالبی، میثم فرزانه و علی آل‌کثیر

ترکیب احتمالی سایپا:
محمدحسین اکبر منادی، محمدامین حاج‌محمدی، ساموئل سارفو، امید خالدی، رضا علیاری، مهرداد کفشگری، علی دشتی، حسین کامیاب، آرش رضاوند، پیمان میری و آرمان رمضانی