دانشگر: تلاش کردم با عملکرد خوب پاسخ انتقاد‌ها را بدهم

محمد دانشگر مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: تلاش کردم با عملکرد خوب پاسخ انتقاد‌هایی که شد را بدهم....

محمد دانشگر مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: تلاش کردم با عملکرد خوب پاسخ انتقاد‌هایی که شد را بدهم.

به گزارش مدال، محمد دانشگربرخلاف نیم فصل اول که نتوانسته بود عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارد، در هفته‌های اخیر نمایش خوبی داشته و حتی موفق به گلزنی برای استقلال شده است. دانشگر که بدون حاشیه فوتبالش را انجام می‌دهد، در گفت‌وگو با ما درباره وضعیت خودش و استقلال صحبت کرد.


از بازی با ذوب‌آهن شروع کنیم. چطور بود؟
خداراشکر بازی خوبی انجام دادیم و توانستیم حریف را شکست داده و در جدول شرایط بهتری پیدا کنیم. امیدوارم بتوانیم این روند را ادامه داده و باعث خوشحالی هواداران شویم.


آیا از استقبال هواداران رضایت داشتید؟
در این بازی واقعا حمایت‌مان کردند. با وجود اینکه هوا سر بود، به ورزشگاه آمدن و باعث دلگرمی ما شدند. همه تلاش‌مان را می‌کنیم و همه وجودمان را می‌گذاریم که آنها را خوشحال به خانه‌های‌شان بفرستیم.


آیا می‌دانستی هشتصدمین گل استقلال در تاریخ لیگ برتر را زدی؟
بعد از بازی متوجه این موضوع شدم و خوشحالم این گل را زدم. البته این گل حاصل تلاش همه بازیکنان بود.


چه اتفاقی افتاده که برخلاف نیم فصل اول بهتر بازی می‌کنی؟
من تازه به مجموعه استقلال اضافه شده بودم و نیاز به زمان داشتم. متأسفانه تیم هم مشکلاتی داشت که همه از آن با خبر بودند. رفته رفته شرایط بهتر شد و خودم هم تصمیم گرفتم پاسخ انتقاد‌ها را با بازی‌های خوب بدهم.


فکر می‌کنی استقلال بتواند قهرمان لیگ شود؟
الان زود است در این باره صحبت کنیم. هدف اول همه از کادر فنی تا بازیکنان گرفته دنبال گرفتن سه امتیاز بازی‌ها هستند. استقلال چه در لیگ و چه آسیا بازی‌های سختی در پیش دارد. ما در گروهی قرار گرفته‌ایم که همه تیم‌ها مدعی قهرمانی آسیا هستند. ما یکی دو ماه سخت در پیش داریم، اما با همه وجود به مصاف رقیبان می‌رویم.


امسال خیلی کارت گرفته‌ای و محروم هم شده‌ای.
من هیچ مشکلی با داوران ندارم، اما برخی مواقع بدشانس هم بوده‌ام و نباید محروم می‌شدم. همیشه به داوران احترام می‌گذارم و سعی می‌کنم اخطار نگیرم.