دانشگر فینال احتمالی را از دست داد

محمد دانشگر با کارت زردی که در بازی با گل گهر دریافت کرد، در صورت صعود استقلال به فینال نمی تواند تیمش را همراهی کند....

به گزارش "ورزش سه"، نیمه نخست دیدار استقلال و گل گهر با گل دقایق پایانی سیرجانی ها به پایان رسید. در دقایق پایانی نیمه اول، محمد دانشگر برای تصاحب یک توپ، با کف پا به سمت سعید صادقی رفت که منجر به سرنگونی این بازیکن شد و وحید کاظمی نیز در سوت خود دمید.


پس از این خطا، کاظمی کارت زرد را از جیب خود خارج کرد و دانشگر را با یک اخطار جریمه کرد. کارت زردی که باعث شد مدافع آبی پوشان ۲ اخطاره شده و بازی بعدی تیمش را از دست بدهد.


استقلال در نخستین بازی خود در رقابت های جام حذفی، در مرحله یک شانزدهم نهایی به مصاف پیکان رفت. دو مدافع تیم مجیدی در برابر خودروسازان اخطار دریافت کردند. در آن بازی که  قضاوتش برعهده حمید حاج ملک بود، محمد دانشگر و سیاوش یزدانی از قاضی میدان اخطار گرفتند و حالا دانشگر با این کارت زرد، ۲ کارته شد.


بدین ترتیب در صورت صعود استقلال به دیدار فینال، دانشگر نیم تواند تیمش را همراهی کند. ضمن اینکه یزدانی، حسینی و مرادمند نیز دیگر یک اخطاره های آبی پوشان هستند که با دریافت کارت زرد، در صورت صعود استقلال به فینال نمی توانند تیمشان را همراهی کنند.

تگ ها


استقلال تهران محمد دانشگر