دانشگر: نمی‌خواهیم مثل آنها سر و صدا کنیم

مدافع استقلال عنوان کرد در سکوت به مشکلات‌شان رسیدگی می‌کنند و قصد اعتراض ندارند....

به گزارش "ورزش سه"، محمد دانشگر در پایان دیدار جام حذفی پیکان و استقلال، در خصوص بستن بازوبند کاپیتانی در لحظاتی از مسابقه گفت: آقا وریا، سید حسین و روزبه نبودند و این وظیفه گردن من افتاد.

او در خصوص مصدومیت شدیدش در این مسابقه و نمایشی که پیکان داشت، عنوان کرد: خدا را شکر چیزی نبود و به بازی ادامه دادم. بازی خیلی خوبی بود. پیکان تیم جوان و خیلی خوبی است که هماهنگ و تاکتیکی کار می‌کنند. نمایش خوبی داشتند و به آنها خسته نباشید می‌گویم. ما هم سه، چهار روز قبل بازی سنگینی مقابل هوادار داشتیم ولی خدا را شکر امروز برنده شدیم و به مرحله بعد رسیدیم و این برد را به هواداران تقدیم می‌کنم.

مدافع استقلال در خصوص مشکلاتی که در این تیم وجود دارد، ابراز کرد: یک مقدار از نظر ذهنی مشکل داریم ولی مثل سال‌های قبل بی تجربه بازی در نمی‌آوریم و نمی‌خواهیم مثل فصل قبل بخاطر مشکلات باشگاهی، مسئله زمین تمرین و ... گلایه کنیم و دست به کارهای سال‌های قبل بزنیم. اصلا این کارها را انجام نمی‌دهیم و تمرکزمان را روی کارمان می‌گذاریم ولی ما هم مشکل داریم.

دانشگر تاکید کرد: امسال هر طور شده می‌خواهیم به موفقیت برسیم و دل هواداران را شاد کنیم ولی اگر ما سکوت کردیم و دیگر تیم‌ها سر و صدا می‌کنند، دلیل بر این نمی‌شود که ما هیچ مشکلی نداریم. ما یک مجموعه هستیم و باید همه به یکدیگر کمک کنیم تا ان‌شاالله مشکلات حل شود. مسیر خیلی سختی تا قهرمانی داریم ولی تلاشمان را انجام می دهیم و توکلمان به خدا است.

او درباره اینکه دیروز و امروز پول گرفته‌اند، اظهار کرد: مشکلات مالی به امروز و دیروز مرتبط نیست. ما یک سری مسائل از فصول قبل داریم که اصلا روی ما تاثیر نمی‌گذارد و نمی‌گوییم مشکلی بین ما و باشگاه هست. ما همه با هم هستیم و تلاش می‌کنیم تا موفق شویم.

مدافع استقلال در پاسخ به این سوال که چند درصد دریافتی داشته‌اند، عنوان کرد: نمی‌توانم بگویم.

دانشگر در واکنش به اینکه فرهاد مجیدی با او و سیاوش یزدانی بخاطر حضور بدون ماسک در اکران فیلم بیرو گفت: بله متاسفانه کار اشتباهی کردیم و عذرخواهی انجام دادیم.

تگ ها


استقلال تهران محمد دانشگر