دانشگر: ناراحتی؟ تشنه شروع بازی‌ها هستیم

مدافع استقلال می گوید از این که قرار است بازی های لیگ برتر از سرگرفته شود بسیار خوشحال است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، لیگ برتر بعد از حدود سه ماه تعطیلی حالا در وضعیتی قرار گرفته است که گفته می شود به زودی مجوز تمرینات صادر می شود و احتمالا از اواخر خردادماه بازی ها از سر گرفته می شود.

با این حال در این بین جوی به راه افتاده است که استقلالی ها دوست ندارند لیگ برتر شروع شود چون آنها شانس زیادی برای قهرمانی ندارند و ممکن است مجبور باشند در پایان بازی ها قهرمانی رقیب سنتی خود را تماشا کنند.


این موضوعی است که محمد دانشگر در گفت و گو با ورزش سه آن را تکذیب می کند و از علاقه اش برای شروع لیگ می گوید: چرا باید ناراحت باشیم که لیگ شروع شود؟ شغل ما فوتبال است و مگر کسی را می شاسید که وقتی سرکار خود نمی رود خوشحال باشد. واقعا دوست داریم این بلاتکلیفی تمام شود و بار دیگر در زمین فوتبال حاضر شویم.

او ادامه داد: دلمان برای فوتبال بازی کردن تنگ شده است و به شخصه وقتی شنیدم قرار است بازی ها شروع شود خیلی خوشحال شدم. امیدوارم برنامه ریزی طوری باشد که بدون مشکل لیگ برگزار شود و اتفاق ناگواری پیش نیاید. 

مدافع استقلال در مورد اینکه گفته می شود بازیکنان استقلال چندان به شروع بازی های لیگ راضی نیستند هم گفت: چنین چیزی نیست و شما در این باره شک نکنید که کسی از بازگشت به کار خود ناراحت نمی شود. فقط حرف ما یک مساله است، اینکه اولا شروع بازی ها برای فردی خطرناک نباشد و دوم فاصله شروع لیگ است که دوست داریم در حدی باشد که ما بتوانیم خود را آماده کنیم.

دانشگر در مورد اینکه گفته می شود تیم ها با سه هفته تمرین آماده شروع لیگ می شوند و قرار است بازی ها ۴ روز یک بار برگزار شود هم گفت: این موضوعی است که نه ما بلکه تمام بازیکنان را نگران کرده است. ما بیش از ۷۰ روز است که تمرین نکرده ایم و به زمان نیاز داریم تا آماده شویم ضمن اینکه زمان برگزاری بازی ها باید طوری باشد که بازیکنان آسیب نبینند چون واقعا ما امکانات کشورهای پیشرفته را نداریم و برگزاری فشرده بازی ها ممکن است به ما آسیب بزند. اگر این شرایط فراهم باشد ما بسیار خوشحال می شویم بازی ها شروع شود. 

از دانشگر در مورد شانس قهرمانی استقلال سوال کردیم که او به این شکل به آن پاسخ داد: صد در صد شانس داریم و برای این شانس تا روز آخر تلاش می کنیم. ما اگر در بازی عقب افتاده خود برنده شویم به ۸ امتیازی صدر جدول می رسیم و جبران این فاصله در ۹ بازی اصلا کار سختی نیست. 

وی افزود: من وقتی در سن پایین تر بودم و بازی های تیم محبوبم استقلال را دنبال می کردم یادم هست در لیگ یازدهم این تیم در نیم فصل اول ۹ امتیاز از همه تیم ها جلوتر بود اما در پایان قهرمان نشد. این را می گویم که بدانید در فوتبال همه چیز ممکن است و تا این لحظه برای تیمی قهرمانی نوشته نشده است و چیزی مشخص نیست. تا روزی که شانس داشته باشیم برای رسیدن به قهرمانی می جنگیم. 

محمد دانشگر در پایان در مورد رایی که برای بازی پرسپولیس- سپاهان اعلام شد هم گفت: نه کارشناس حقوقی هستم و نه حقی دارم در مورد رای این بازی حرف بزنم چون اطلاعاتم کافی نیست. فقط این را می گویم که کاش آن بازی برگزار می شد چون نتیجه آن در کل لیگ تاثیرگذار گذاشت. شاید اگر آن بازی در روز خودش برگزار می شد نتیجه چیز دیگری می شد و الان بازی ها در صدر جدول حساس تر بود ولی بازهم تاکید می کنم که هنوز چیزی تمام نشده است و تا روز آخر برای قهرمانی مبارزه می کنیم.

بیشتر بخوانید:
​سردار آزمون و پاسخ به علاقه ناپل
پاتوسی: لطفا کمک کنید باید به محل کارم برگردم
تونی اولیویرا: فغانی را هرگز نمیبخشم و فراموش نمی‌کنم! 

 

تگ ها


استقلال تهران فوتبال ایران استقلال محمد دانشگر محمد دانشگر استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال