داوران به حرکات غیر ورزشی رونالدو بی تفاوت بودند

داوران حاضر در لالیگا در چند دیدار اخیر، حرکات غیرورزشی مهاجم رئال مادرید را نادیده گرفتند ......

داوران حاضر در لالیگا در چند دیدار اخیر، حرکات غیرورزشی مهاجم رئال مادرید را نادیده گرفتند.

به گزارش مدال به نقل از  ایسنا به نقل از موندو دپورتیوو، قضاوت های داوران به نفع رئال مادرید در این فصل باعث شده است که زین الدین زیدان همچنان به فتح لالیگا امیدوار باشد.

شب گذشته (یکشنبه) نیز اونادیانو ماینکو این موضوع را نشان داد. داور دیدار رئال مادرید و سویا خطای کریستانو رونالدو را نادیده گرفت و به مهاجم مادرید کارت زرد نشان نداد. اگر این اتفاق رخ می داد، رونالدو نمی توانست چهارشنبه شب تیمش را در دیدار حساس برابر سلتاویگو همراهی کند. این بازی عقب افتاده تاثیر زیادی در تعیین قهرمان لالیگا خواهد داشت.

رونالدو دوباره حرکات غیرورزشی خود را شب گذشته در زمین نشان داد. او در دقیقه ۳۲ زمانی که بازی دو بر صفر به نفع مادرید بود، با دست به صورت کلمنت لانلگه ضربه زد. داور به این صحنه نزدیک بود اما نه خطا گرفت، نه کارت زرد داد و نه او را اخراج کرد. در تصاویر تلویزیونی شدت خطای مهاجم پرتغالی کاملا مشخص بود.

البته در گذشته نیز داوران خطاهای رونالدو را نادیده گرفته بودند. او در فصل گذشته ۶ بار به بازیکنان حریف ضربه زده بود. در این فصل نیز چهار بار اتفاق افتاده است. او به مارسل اشملسر (بازیکن دورتموند) پشت پا ضربه زد و سپس در داربی به کوکه و برابر رئال بتیس به سبایوس آسیب رساند.

علاوه بر داوران کمیته انضباطی نیز نسبت به این حرکات غیرورزشی بی تفاوت بوده است.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال