داوران لیگ برتری، بلاتکلیف‌ترین اعضای فوتبال!

داوران لیگ برتر فوتبال آخرین افرادی خواهند بود که درباره تست‌های کرونای آنها و برنامه حضورشان در مسابقات تصمیم گیری خواهد شد....

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که تقریبا همه تیم های لیگ برتری فوتبال حداقل یکبار تست کرونا دادند و تمرینات خود را نیز شروع کردند اما درباره داوران هنوز هیچ اقدامی نشده است. در این خصوص فدراسیون فوتبال ابتدا به داوران اعلام کرد هزینه تست های کرونا را خودشان پرداخت کنند اما آنها زیر بار نرفتند و درنهایت هماهنگی با هیات های استانی انجام شد تا این هزینه به آنها برسد.


از طرف دیگر با توجه به مشکلات مالی فدراسیون فوتبال داوران پشت دروازه از لیگ برتر حذف شدند و از این پس مسابقات با همان ۴ داور اصلی برگزار می‌شود.


در این شرایط قرار بود هفته گذشته داوران وسط فوتبال در یک جلسه تمرین گروهی شرکت کنند اما با توجه به انجام نشدن تست های کرونا این تمرین هم لغو شد. حالا در فاصله حدود ۱۰ روز تا شروع لیگ وضعیت داوران مشخص نشده است.


البته گفته می‌شود داوران تا پایان هفته جاری تست های کرونا را پشت سر می‌گذارند و بعد از آن هفته آینده در جلسه توجیهی هم آمادگی جسمانی‌شان مورد بازبینی قرار می‌گیرد و هم تمرین جسمانی جمعی انجام خواهدشد.


با همه این شرایط اما داوران طبق معمول آخرین افراد شاغل در فوتبال هستند که در وضعیت پسا کرونا خود را برای حضور در رقابت‌های فوتبال آماده خواهند کرد.

تگ ها


کمیته داوران