داورزنی: باید از تمام ظرفیت والیبال کشورمان استفاده شود

پس از انتخاب محمدرضا داورزنی به عنوان رئیس فدراسیون والیبال در مجمع انتخاباتی، وی در مورد شرایط حال حاضر والیبال کشورمان و برنامه‌های این فدراسیون صحبت کرد...

به گزارش مدال، مجمع انتخاباتی فدراسیون والیبال امروز برگزار شد و در نهایت پس از رای‌گیری، محمدرضا داورزنی با 26 رای به عنوان رئیس جدید فدراسیون والیبال برای 4 سال آینده انتخاب شد.
بهنام محمودی نیز در این انتخابات 15 رای کسب کرد.
داورزنی بعد از پیروزی در انتخابات گفت: تبریک به بهنام محمودی که ١۵ رای آورد و تشکر می‌کنم از اعضای مجمع که به من اعتماد کردند. نگاه مجمع مثبت بود و خیلی‌ها اعتقاد داشتند که محمودی می‌تواند رئیس شود تا از نسل جدید هم استفاده شود.
وی افزود: امیدوارم با کمک مجموعه ورزش کشور آینده بهتری برای والیبال بسازیم. نکاتی در صحبت برخی از نامزدها بود اما نمی‌خواهم والیبال به حاشیه برود. هرکسی سوالی دارد می تواند از ارکان‌های مختلف از جمله سازمان بازرسی و... سوال کند. همانطور که در دو سال گذشته خون دل خوردیم، بازهم چشم پوشی خواهیم کرد. تلاش می‌کنیم اقدام جدی در والیبال انجام دهیم.
داورزنی درباره نقشه راه والیبال در 4 سال آتی گفت: در مجموعه خانواده والیبال نیروهای خوبی داریم و باید از تمام ظرفیت ها استفاده شود. از علی فتاحی و احمدی هم تشکر می کنم که مجمع را به خوبی اداره کردند. از مجموعه ای که کمک کرد تا والیبال روزهای خوبی داشته باشد تشکر می‌کنم. والیبال متعلق به همه دلسوزانش است.
وی در پایان گفت: با کمک هم باید به توقعات مردم رسیدگی کنیم. تلاش می‌کنیم با کمک همه آینده خوبی را بسازیم.

بیشتر بخوانید:

گزینه های جانشینی ویلموتس؛ از برانکو تا گل‌محمدی و محمد تقوی

تگ ها


اخبار والیبال والیبال ایران فدراسیون والیبال ایران انتخابات ریاست فدراسیون والیبال محمد رضا داورزنی بهنام محمودی والیبال